0
clear
  • BIGWASP Сива Расположливиот Игла Патрон 5 Еден Оџакот Магнум (5M1) 20Pcs/Кутија
  • -20%
  • -20%
BIGWASP Сива Расположливиот Игла Патрон 5 Еден Оџакот Магнум (5M1) 20Pcs/Кутија

BIGWASP Сива Расположливиот Игла Патрон 5 Еден Оџакот Магнум (5M1) 20Pcs/Кутија

DEN 671.52
DEN 571.00

Количината на стоката
Тековен

Proudct Опис : 1. Тетоважа Игла Кертриџ Овозможува тетоважа уметници да се постави игла и да се префрлате игла конфигурација многу брзо време tattooing процес. 2. Компатибилен со Сите видови кертриџ костец & Јастреб машини. Не Ален клучеви потребни. 3. Направени од 316 L хируршки нерѓосувачки челик и медицински-одделение пластика. 4. E. O. sterilized и пакувани во блистер пакување. 5. За еднократна употреба за еднократна употреба тетоважа игла касети. 6. Подготвени За Употреба - Доаѓа во Полето на 20 Pcs.

Детални карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
BIGWASP
Број На Модел На:
30/05M1,35/05M1

Слични производи

Високо Квалитетни Зелени Тетоважа Маркер Тетоважа Додатоци Бесплатен Превозот Тетоважа & Телото Уметн

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Цифрениот Симбол Хена Тетоважа Матрицата за Жените Шминка Совети Airbrush Боја А

Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе Телото Уметност ПродавницаНова високо квалитетни зелени

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Хена Чипка Цвет Хена Тетоважа Stencils Индискиот Mehndi Тетоважа Образец Жените Тел

ОВА НЕ Е ХЕНА И НЕ SMUDGES ВО КОЖАТА НАМЕСТО ДА СОЗДАВА СЛОЈ НА ЗАЛЕПИТЕ НАД КОЖАТА И ОВА ОСТАНУВА НА КОЖАТА,

Опис : Материјал : Силиконска ГумаБоја : Како на сликата покажуваМодел : Веѓа / Усните ШемаГолемина : приб

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!1 PC 4 Дизајн Сирена Хена Тетоважа Stencils Лотос Цвет Водоотпорен Лажни Тетоважа О

добредојдовте во мојата продавница Proudct Опис : 1 Тетоважа Игла Кертриџ Овозможува тетоважа уметници да с

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!1 PC 4 Дизајн Шупливи Мачка Тетоважа Образец Жените Хена Airbrush сликарство Тетов

Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе Телото Уметност ПродавницаНов висок квалитет на црна СТЕЛ

Висок Квалитет На Црна Тетоважа Маркер Тетоважа Додатоци Бесплатен ПревозотТетоважа & Телото Уметност

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Музика Забелешка Хена Тетоважа Матрицата за Airbrush Paiting Жените Тело Нозе Нозе У

3sheets Водоотпорен Привремен Злато арапски Тетоважа Tatuagem Лажен Накит Сјајот Тетоважа Налепница Жените Те

Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли 12 PIN *50 PCSФункција : (1) Супериорен квалитет и е во согласност с

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Ангелските Крилја Дизајн Жените Телото Уметност, Сликарство Тетоважа Матриц

3sheets Водоотпорен Привремен Злато арапски Тетоважа Сјајот Тетоважи Tatuagem Налепница ПердувПовеќе арапски

Please wait...