0
clear
  • YILONG пластични, шарени трајна шминка 6 Боја Маркер Пенкало обука Бесплатен превозот Новина Трансфер Пенкало тетоважа додатоци
  • -20%
  • -20%
YILONG пластични, шарени трајна шминка 6 Боја Маркер Пенкало обука Бесплатен превозот Новина Трансфер Пенкало тетоважа додатоци

YILONG пластични, шарени трајна шминка 6 Боја Маркер Пенкало обука Бесплатен превозот Новина Трансфер Пенкало

DEN 287.52
DEN 244.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме имајте во предвид : ако оригинална состојба предмети се врати со штета, без разлика како, ние треба 10%-50% амортизација бесплатно, во зависност од оштетување. Вашиот 100% задоволство е нашата цел, а тоа е наша должност е да гарантира квалитет.7 дена по купувачот добива тоа
2.Купувачот треба да не контактирате за враќање адреса, пред despatch пратката, и купувачот треба да ни кажете превозот детали и проценува пристигнување време.
Продавачот плаќање инструкции
Ве молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено, ви благодариме!
Политика на враќање :
1. Ние не сме одговорни за врати пратката на косата.
Ако сте редовни купувачи или веледрогерија, ве молиме контактирајте не директно, и ние ќе ви ги даде уште еден попуст за стоки и превозот. Ако објектот поправка треба враќање-на-фабрика услуга, нормално, веројатно, купувачот треба да ја плати товарни надвор и дома.Ние ќе рефундирање на 100% исплата или размена на поврзани елементи.
Ви благодариме што одвоивте време за да ја видите оваа страница.За објектот со 1 или 2 години бесплатно производство одржување гаранција, ние сме слободни да ги обезбеди сите делови со слободни поштарина. Исто така, можете да разговарате со нас на линија преку trademanager од AM10 : 00-PM12 : 00 (Пекинг Време). Витка телото, лесно да се зафат
Складиште дизајн, може да се задржи на врвот чисти кога не треба да се користи
Dual-совет, не-стерилни, за еднократна употреба кожата означување пенкала, што се користи за да demarcate сајтови за да се тетовирани или пирс. Бидете сигурни дека објектот со оригинална состојба.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, можете да го користите alibaba порака систем за да добиете брз одговор.
Без наплата ќе ви биде даден на предмети кои биле користени; може само да се размена на објект во тој момент.

Детални карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Други
Број На Модел На:
тетоважа боја марк пен
боја:
микс

Слични производи

Професионален Рачен Тетоважа Пенкало со 10pcs 14 игли сечилото microblading За Постојан се Направи ДоПрирачник П

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Хена Чипка Цвет Хена Тетоважа Stencils Индискиот Mehndi Тетоважа Образец Жените Тел

Професионални Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Bevel Ножеви 50pcs 11 Игли за Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало Бесп

Proudct Опис : 1 Тетоважа Игла Кертриџ Овозможува тетоважа уметници да се постави игла и да се префрлате игл

Ве молиме имајте во предвид : ако оригинална состојба предмети се врати со штета, без разлика како, ние т

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!1 PC 4 Дизајн Шупливи Мачка Тетоважа Образец Жените Хена Airbrush сликарство Тетов

Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.големина : 10.5*6cm

3sheets Водоотпорен Привремен Злато арапски Тетоважа Tatuagem Телото УметностПовеќе арапски Тетоважа Модели,P

Карактеристики : Игли се стерилни Направени од 316 медицински нерѓосувачки челик за Еднократна употреба

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.големина : 21*14.5 cm

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Индискиот Mehndi Хена Тетоважа Stencils Водител На Стрели Месечината Дизајни Водоо

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.Големина на налепницата :

добредојдовте во мојата продавница Proudct Опис : 1 Тетоважа Игла Кертриџ Овозможува тетоважа уметници да с

Microblading за Еднократна употреба стерилни ракавици индивидуални гума тетоважа ракавици трајна шминка дод

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.[xlmodel][фото][0000]

Please wait...