0
clear
  • 100pcs Сите Стил на Големината на S/M/L Пластични Прицврстува во Држачот За Eyelash Продолжување Eyelash Продолжување Лепак Прстен Со Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
100pcs Сите Стил на Големината на S/M/L Пластични Прицврстува во Држачот За Eyelash Продолжување Eyelash Продолжување Лепак Прстен Со Бесплатен Превозот

100pcs Сите Стил на Големината на S/M/L Пластични Прицврстува во Држачот За Eyelash Продолжување Eyelash Продолжување

DEN 134.40

Количината на стоката
Тековен

повеќе лесно да се engrafting
3.
Како да контактира со вас?
Одговор : ве Молиме напишете го направите wn вашето барање во подолу празно и да кликнете на "Испрати" копчето.
Engrafting Eyelash Лепило Серија.повеќе светлина и пренослив
Како да се користи
а. Строга контрола на квалитетот. стави некои лепак на кружниот
в.
По завршувањето на лепење eyelash на едно око,треба да исушете ги со сушење топката.
Engrafting Најголемиот Дел Eyelash Серија.
Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали.
Engrafting Eyelash Постави Серија. стави прстен на вашиот прст
б. Вашите пари може да биде 100% вратени од страна на Aliexpress.
Пакување
1 ) 1000pcs / во кеса
2) Продажба на 100pcs/торба
Плаќање & Превозот
Главни пазар :
Русија , Австралија, САД ,велика БРИТАНИЈА,Тајланд, Германија,
Франција, Полска, Мексико, Украина и така натаму
Ние може да направи стилови за Eyelash :
Зошто да изберат Нас ?
Одговор : Ние се Aliexpress Снабдувач , мора ing Трговија гаранција обезбедена од страна Aliexpress. присад трепките easil
Функција :
1.
Модел : 100pcs Сите Стил на Големината на S/M/L Пластични Прицврстува во Држачот За Eyelash Продолжување Eyelash Продолжување Лепак Прстен Со Бесплатен Превозот
Прикажување На Слики :
1.повеќе лесно да се engrafting
3.
Електрични Eyelash Постави Серија. Повеќе информации можете да прочитате на банер на Aliexpress почетната страница од пребарувачот. Нашите производи материјал е увезени напредни свила, во однос на квалитетот или стил, ние ќе се повеќето професионални.повеќе светлина и пренослив
Применуваат во текот на постапката, со цел да се изолира долните трепки и долниот eyelid од контакт со моделирање на структура. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Ние може да понуди eyelash продолжување производи како што следува :
Engrafting Заградени Eyelash Серија.

Детални карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
RH-001
Бренд Име:
FGHGF
eyelash продолжување лепак носителот:
Висок квалитет
производителот eyelash лепак носителот:
Топла продажба
материјали за лепак носителот:
Пластични
фабрика цена за eyelash лепак прстен:
прифатлива цена
Функција:
носителот eyelash лепак
Пакување:
100pcs/торба
За Еднократна Употреба Пластични:
најновите
боја:
Бела
време на испорака:
25 дена
плаќање:
PP,western union, T/T

Слични производи

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Ангел Крило Шема Шупливи Хена Тетоважа Матрицата Airbrush Сликарство Тетоважа О

Карактеристики : Игли се стерилни Направени од 316 медицински нерѓосувачки челик за Еднократна употреба

2029 Популарни Точка!Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Секси DIY Водоотпорен Лажни Те

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Хена Чипка Цвет Хена Тетоважа Stencils Индискиот Mehndi Тетоважа Образец Жените Тел

Спецификации : Овие не ткаени bouffant капа карактеристики affordably цени за депонирање дизајн.Употребаоткако

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Музика Забелешка Хена Тетоважа Матрицата за Airbrush Paiting Жените Тело Нозе Нозе У

3sheets Водоотпорен Привремен Злато арапски Тетоважа Сјајот Тетоважи Tatuagem Налепница ПердувПовеќе арапски

Карактеристики : Игли се стерилни Направени од 316 медицински нерѓосувачки челик за Еднократна употреба

3sheets Водоотпорен Привремен Злато арапски Тетоважа Tatuagem Лажен Накит Сјајот Тетоважа Налепница Жените Те

3sheets Водоотпорен Привремен Злато арапски Тетоважа Tatuagem Телото УметностПовеќе арапски Тетоважа Модели,P

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!1 PC 4 Дизајни Зајакот Птици Сидро Holo надвор Хена Матрицата За Airbrush Сликарство

Бесплатен Превозот Трајна Шминка Пигмент Тетоважа Мастило Боја За Веѓа Шминка Tattooing 7colors за Козметички

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Ангелските Крилја Дизајн Жените Телото Уметност, Сликарство Тетоважа Матриц

30pcs висок квалитет микс големина 9,12,36 pin игла mesotherapy за еднократна употреба microneedling derma пенкало игла / печа

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!1 PC 4 Дизајн Шупливи Мачка Тетоважа Образец Жените Хена Airbrush сликарство Тетов

ОВА НЕ Е ХЕНА И НЕ SMUDGES ВО КОЖАТА НАМЕСТО ДА СОЗДАВА СЛОЈ НА ЗАЛЕПИТЕ НАД КОЖАТА И ОВА ОСТАНУВА НА КОЖАТА,

Карактеристики : Игли се стерилни Направени од 316 медицински нерѓосувачки челик за Еднократна употреба

Професионален Рачен Тетоважа Пенкало со 10pcs 14 игли сечилото microblading За Постојан се Направи ДоПрирачник П

3) DHL, TNT, Fedex, UPSот, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која о

Please wait...