0
clear
  • Бесплатен Превозот Професионални Прирачник Тетоважа Пенкало со 10pcs 14 игли сечилото microblading За Постојан се Направи До
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот Професионални Прирачник Тетоважа Пенкало со 10pcs 14 игли сечилото microblading За Постојан се Направи До

Бесплатен Превозот Професионални Прирачник Тетоважа Пенкало со 10pcs 14 игли сечилото microblading За Постојан

DEN 470.40
DEN 437.00

Количината на стоката
Тековен


Професионален Рачен Тетоважа Пенкало со 10pcs 14 игли сечилото microblading За Постојан се Направи До
Прирачник Пенкало Функција : 1.Најнов дизајн, целосна функции, професионални заклучување-pin уред, главните алатки за веѓа работењето, висока гаранција за квалитет. 2.Не треба на сила кога го прави тетоважа убавина операција. 3.Користете го со паста пигмент, во различни бои. 4.Работат повеќе лесно неограничена власт brushwork, долгорочна употреба. 5.Главно за дама, лесно да се справи со не е лесно да се оштети. Игла тема : 1. Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања. 2. Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства. 3.Иглата е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик. 4. Одлична стабилност, помалку вибрации. 5.За еднократна употреба само. 6.Поединечно спакувана. Пакување Детали : 1.microblading пенкало х 1 buc 2.14 Игла сечилото x 10 компјутери

Детални карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
Јан-108
Број На Модел На:
Microblading Тетоважа Пен
Функција:
трајна шминка веѓите
Тип:
пресврт кодот
Погодни За:
сите игла сечилото
боја:
кафе
Игла сечилото тип:
14 Игли
Пакет:
1 buc прирачник пенкало +10pcs 14 игла сечилото

Слични производи

Нови 0.18 мм дијаметар 14 pin microblading игли ножеви Lamina Agulha Sobrancelha Tebori Microblading 14 Pontas Flex веѓата tatooF eature : игли сечил

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам и Запад Унија.(не поединечна пакување)Испорака : преку Кина Пост Регистри

Спецификации : Овие не ткаени bouffant капа карактеристики affordably цени за депонирање дизајн.Употребаоткако

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Хена Чипка Цвет Хена Тетоважа Stencils Индискиот Mehndi Тетоважа Образец Жените Тел

Карактеристики : Игли се стерилни Направени од 316 медицински нерѓосувачки челик за Еднократна употреба

Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе Телото Уметност ПродавницаНова високо квалитетни зелени

Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.големина : 10.5*6cm

Висок Квалитет Пурпурна Тетоважа Маркер Тетоважа Додатоци Бесплатен ПревозотТетоважа & Телото Уметнос

Опис : Материјал : Силиконска ГумаБоја : Како на сликата покажуваМодел : Веѓа / Усните ШемаГолемина : приб

30pcs висок квалитет микс големина 9,12,36 pin игла mesotherapy за еднократна употреба microneedling derma пенкало игла / печа

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.големина : 21*14.5 cm

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.Големина на налепницата :

Ако цел изберете OMNIVA Економски Воздух Mail или Sun You Економски Воздух Mail , тоа обично трае околу 1560 Работни

Proudct Опис : 1 Тетоважа Игла Кертриџ Овозможува тетоважа уметници да се постави игла и да се префрлате игл

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.големина : 21*14.5 cm

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.големина : 21*14.5 cm

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!1 PC 4 Дизајни Зајакот Птици Сидро Holo надвор Хена Матрицата За Airbrush Сликарство

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!1 PC 4 Дизајн Сирена Хена Тетоважа Stencils Лотос Цвет Водоотпорен Лажни Тетоважа О

Please wait...