0
clear
  • YILONG 20pcs/Многу Тетоважа со Црвено Пенкало трајна шминка машина Професионални Рефил Кертриџ Кожата Маркер за Означување Пирсинг Писарот
  • -20%
  • -20%
YILONG 20pcs/Многу Тетоважа со Црвено Пенкало трајна шминка машина Професионални Рефил Кертриџ Кожата Маркер за Означување Пирсинг Писарот

YILONG 20pcs/Многу Тетоважа со Црвено Пенкало трајна шминка машина Професионални Рефил Кертриџ Кожата Маркер

DEN 379.68
DEN 323.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме имајте во предвид : ако оригинална состојба предмети се врати со штета, без разлика како, ние треба 10%-50% амортизација бесплатно, во зависност од оштетување. Ние не сме одговорни за врати пратката на косата.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас.20pcs/Многу Тетоважа со Црвено Пенкало трајна шминка машина Професионални Рефил Кертриџ Кожата Маркер за Означување Пирсинг Писарот Функција · 100% сосема нов и висок квалитет
· Практичен и лесен за употреба
· Можете да пишувате директно на кожата
· Добар додаток за тетоважа
боја : црвена
Објектот Вклучуваат : тетоважа рефил*20pcs
Ние прифаќаме Зачувам
Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.
Ви благодариме што одвоивте време за да ја видите оваа страница.Купувачот треба да не контактирате за враќање адреса, пред despatch пратката, и купувачот треба да ни кажете превозот детали и проценува пристигнување време. Исто така, можете да разговарате со нас на линија преку trademanager од AM10 : 00-PM12 : 00 (Пекинг Време). Бидете сигурни дека објектот со оригинална состојба.
Ако сте редовни купувачи или веледрогерија, ве молиме контактирајте не директно, и ние ќе ви ги даде уште еден попуст за стоки и превозот.За објектот со 1 или 2 години бесплатно производство одржување гаранција, ние сме слободни да ги обезбеди сите делови со слободни поштарина. Ако објектот поправка треба враќање-на-фабрика услуга, нормално, веројатно, купувачот треба да ја плати товарни надвор и дома.
Било какви други прашања само се чувствуваат слободни да не контактирате, сигурно, нашиот тим ќе направи подобра работа за вас.
Без наплата ќе ви биде даден на предмети кои биле користени; може само да се размена на објект во тој момент.Ние ќе рефундирање на 100% исплата или размена на поврзани елементи.

Детални карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Други
Број На Модел На:
Тетоважа рефил
боја:
Црвена

Слични производи

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!1 PC 4 Дизајни Зајакот Птици Сидро Holo надвор Хена Матрицата За Airbrush Сликарство

Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе Телото Уметност ПродавницаНова високо квалитетни зелени

Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.големина : 10.5*6cm

Карактеристики : Игли се стерилни Направени од 316 медицински нерѓосувачки челик за Еднократна употреба

Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли 12 PIN *50 PCSФункција : (1) Супериорен квалитет и е во согласност с

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Ангел Крило Шема Шупливи Хена Тетоважа Матрицата Airbrush Сликарство Тетоважа О

Карактеристики : Игли се стерилни Направени од 316 медицински нерѓосувачки челик за Еднократна употреба

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!1 PC 4 Дизајн Шупливи Мачка Тетоважа Образец Жените Хена Airbrush сликарство Тетов

ОВА НЕ Е ХЕНА И НЕ SMUDGES ВО КОЖАТА НАМЕСТО ДА СОЗДАВА СЛОЈ НА ЗАЛЕПИТЕ НАД КОЖАТА И ОВА ОСТАНУВА НА КОЖАТА,

Опис : Материјал : Силиконска ГумаБоја : Како на сликата покажуваМодел : Веѓа / Усните ШемаГолемина : приб

3sheets Водоотпорен Привремен Злато арапски Тетоважа Tatuagem Телото УметностПовеќе арапски Тетоважа Модели,P

3sheets Водоотпорен Привремен Злато арапски Тетоважа Tatuagem Лажен Накит Сјајот Тетоважа Налепница Жените Те

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.големина : 21*14.5 cm

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Ангелските Крилја Дизајн Жените Телото Уметност, Сликарство Тетоважа Матриц

Бесплатен Превозот Трајна Шминка Пигмент Тетоважа Мастило Боја За Веѓа Шминка Tattooing 7colors за Козметички

30pcs висок квалитет микс големина 9,12,36 pin игла mesotherapy за еднократна употреба microneedling derma пенкало игла / печа

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам и Запад Унија.(не поединечна пакување)Испорака : преку Кина Пост Регистри

Proudct Опис : 1 Тетоважа Игла Кертриџ Овозможува тетоважа уметници да се постави игла и да се префрлате игл

Please wait...