0
clear
  • Моден Жените Муслимани Се Водат Пресврт Turban Глава Заврши Hijab Scrunchie Bandana Headwear Додатоци Еластична Коса Бенд H9
  • -20%
  • -20%
Моден Жените Муслимани Се Водат Пресврт Turban Глава Заврши Hijab Scrunchie Bandana Headwear Додатоци Еластична Коса Бенд H9

Моден Жените Муслимани Се Водат Пресврт Turban Глава Заврши Hijab Scrunchie Bandana Headwear Додатоци Еластична

DEN 95.04
DEN 89.00

Количината на стоката
Тековен

Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. да 18 : 00часот. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.Моден Жените Муслимани Се Водат Пресврт Turban Глава Заврши Hijab Scrunchie Bandana Headwear Додатоци Еластична Коса Бенд H9 Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Материјал : Памук
Се Водат Пресврт Turban Глава Заврши Hijab Scrunchie Bandana Headwear
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
1 x Муслимански коса бенд
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.

Детални карактеристики

Одделот За Името:
Возрасни
Hijabs Тип:
Обичен Hijabs
Материјал:
Памук
Бренд Име:
JIMMYHANK
Тип На Објект:
Hijabs

Слични производи

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големинат

Здраво Почитувани, ви Благодариме многу за вашиот внимание за нашата продавница, ве молиме проверете ја

Африкански девојка Облека деца dashiki Традиционалните памучни Фустани Појавување на Африка Печати девој

2 ве Молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 13 дневна; во спротивно, н

Ако сте заинтересирани во некои од предмети или би сакале да нарачате од нас, ве молиме не двоумете се да

Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Должина облека

современата исламска облека chiffon шарени исламската абаја блискиот исток исламот арапски жените се обле

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо

вклучува : врвот+ вест + Панталони + шапка ,Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички

десетина ДОЛАРИ 41.53 / дузинаWelocme на Нашата ПродавницаУслуга : Вашето Задоволство, Нашите Извршување !Поп

2016 година мода блискиот исток исламот арапски дубаи абаја муслимански жени блуза + здолништа сетПоради

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо

2017 Нов луксузен beaded pearled сомот turban долго глава шамија headwrap жените муслимански hijabСовршен за танц рецитал

Добредојдовте на Глобалната China Towns' ОблекаAnswer : ___________________________ NOTE : ^ .3 Пред да нарачате ве молиме контакт

Плаќање : · Ние го прифаќаме Зачувам метод на плаќање.Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис пар

2017 Нови Bazin Riche Африкански Фустани за Жена Печати Splice О Вратот Сирена Фустани Dashiki Африканската Традицио

африкански фустани за жени 100% памук 2018 нов африкански модни kanga clohing baize riche 2 парчиња постави африкански

1.Објектот ќе биде предаден во рок од 13 дена во нормално време.2.Време На Испорака;Преку Експрес : Генерал

Please wait...