0
clear
  • QZSD Q45 Професионални 360-степен Панорама Gimbal Tripod Главата Птица-Замав Брзо Ослободување Плоча За dslr фото Видео Камера Telephoto Леќа
  • -20%
  • -20%
QZSD Q45 Професионални 360-степен Панорама Gimbal Tripod Главата Птица-Замав Брзо Ослободување Плоча За dslr фото Видео Камера Telephoto Леќа

QZSD Q45 Професионални 360-степен Панорама Gimbal Tripod Главата Птица-Замав Брзо Ослободување Плоча За dslr

DEN 4319.52
DEN 4104.00

Количината на стоката
Тековен

Тоа им овозможува ротација на објективот околу својата центар
на гравитацијата, на тој начин дури и големите леќи, ќе биде лесно да се манипулира.25 Цена : $64.? Вертикална биланс на вредноста лост со вграден компас
Стегачот со брзо ослободување на овој gimbal главата може да бидат преместени нагоре или надолу преку прилагодување на вертикална биланс на вредноста на менувачот.? Тилт knob
Кога монтажа плоча заклучување на рачката е заклучен, на брзо ослободување систем може да се прилагодливи за 360¡ã со олабавување на горниот стожерот имајќи заклучување knob во counter
правец на стрелките на часовникот насока. Заклучување на брзо ослободување систем со заклучување на навалување knob во насока на стрелките на часовникот насока.? Капацитет : 8kg
3.00
крајот
Двојно се Справи со Tripod Главата 360 степени Хидраулични Амортизацијата Три-Димензионални Алуминиум Топката Главата + Брзо Ослободување Плоча за Tripod, Monopod,Камера,Оптоварување на 12kg
Опис На Производот
Опис :
П-45 е специјализирана tripod главата за тешки telephoto леќи, широко се користи на диви животни пука, егзотични птици пука, прекрасен спорт игра пука итн.? 1/4" завртка тема на QR плоча за камерата
5.
Природните животни' да работи и се движи, летање птици, прекрасен момент на спортски игри, лесно може да се измамени од оваа tripod. Се прилагоди нагоре или надолу
зафатнина со заклучување на вертикална биланс на вредноста на менувачот во контра-стрелките на часовникот насока додека ги заостри заклучување knob во насока на стрелките на часовникот насока е да се поправи раселување.25 Цена : $83.
Тоа е компатибилен со меѓународните стил QR систем, вашиот најдобар избор за панорама снимање на отворено!
Спецификација :
1.? 3/8¡åscrew на база за tripod
4.? Хоризонтална биланс на вредноста на менувачот
На база на планината може да се ротира 360¡ãby расклатување на panning заклучување knob во контра-стрелките на часовникот насока.

Детални карактеристики

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Sevenoak
Број На Модел На:
QZSD-Q45

Слични производи

Материјал : Алуминиум ЛегураБоја : црнаМонтажа навој дијаметар : 1 / 4" (на завртката големина која поврзув

XILETU 360 степени Камера Tripod Топката Главата Ballhead Дијаметар 30ММ со Брзо Ослободување Плоча Макс Оптоварува

Privacy International Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во

1 Направени од високо квалитетни алуминиумски легури.2 Течност амортизацијата главата систем за непреч

Бренд PANNOVO Модел G109 Количина 1 парче(s) по пакет Боја, Црна + сребрен Материјал, ABS Приклучок Големина 0 " Мак

1 Оваа tripod е новиот негува стилот, дизајнот и изработката се подобри.2 Tripod нозе изработени од мек, не се ли

Стандард брзо ослободување безбедност на нато железнички е дел од нашата QRРачки, тоа може да биде прика

Manbily C222 Карбонски Влакна Камера Monopod Со 3 Нозе Стојат База 3 / 8"завртка Професионални Мини Tripod За Canon Nikon Gopro

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат Ве молиме контактирајте со нас пред да замин

Бренд име : milibooТип : MTT703 A професионални tripod стојатТежина : 3.48 kgМатеријал : Алуминиум легураЦевка со дија

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ве молиме оставете позитивни повр

Да научат како да се плати со други начини.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адр

98 воКолона количина : 4 секцииКапацитет : 10kg / 22 LbОбјектот тежина : 2 цевка со дијаметар : 25мм / 0...

Please wait...