0
clear
  • EDT-Сребрен Тон Ѕид Метал видео надзор Камера за видео камера Заградата Стои 4
  • -20%
  • -20%
EDT-Сребрен Тон Ѕид Метал видео надзор Камера за видео камера Заградата Стои 4

EDT-Сребрен Тон Ѕид Метал видео надзор Камера за видео камера Заградата Стои 4

DEN 105.12

Количината на стоката
Тековен


Име на производ : системи за видео надзор Камера Заградата Стои, материјал : метал, пластика, Димензии : 8.5 x 10 cm Боја : Сребро Тон Тежина : 109 g Пакет содржина : 1x видео надзор Камера Заградата Стои име на Производ : системи за видео надзор Камера Заградата Стои, материјал : метал, пластика
Димензии : 8.5 x 10 cm
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Тежина : 109 g
Пакет содржина : 1x видео надзор Камера Заградата Стои
360 степен ротација агол, се заклучува во место.
180 степен навалите агол.
Макс оптоварување Слика 3 кг.
Стандардната големина е компатибилен со повеќето мониторинг алатка како што се камера за видео надзор, DVR, usw.
Видео надзор Камера Застане е погодна за внатрешна, надворешна монтажа на ѕид и плафон.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Детални карактеристики

Тежина (g):
195
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Материјал:
Алуминиум
Пакет:
No
Употреба:
Дигитална Камера
Број На Модел На:
EDT
Бренд Име:
Fasdga

Слични производи

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по

ФункцијаАко изберете тој бесплатен превозот ,ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компаниј

Бренд PANNOVO Модел G109 Количина 1 парче(s) по пакет Боја, Црна + сребрен Материјал, ABS Приклучок Големина 0 " Мак

1 Направен од висок квалитет на метал, свитлива и преносни.2 Компактен на tripod нозете може да биде преврте

Студио за Видео Камера Алуминиум Виткање Z Tripod Flex Pan & Навалување Топката Главата Десктоп Стојат Држачот

Производ параметри Модел : WF3100 A Тежина : 0.34 KG Максимално оптоварување : 1.5 КГ Tripod материјал : Алуминиум Ле

1 x Камерата Рамка за sj4000 / sj4000 wifi1x УВ Филтер за sj4000 / sj4000 wifiAnswer : ___________________________ Note : објектот не е вклучен

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ве молиме оставете позитивни повр

Суштински информации Име на Производ : WF3958 M Вкупната тежина : 0.995 KG Максимално оптоварување : 2.5 KG Материј

Privacy International Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во

Растојанието на завртката дупки поврзување мулти цел железнички е за 120mm; 3 Вие мора да му кажете ни што д

1 Направени од високо квалитетни алуминиумски легури.2 Течност амортизацијата главата систем за непреч

Карактеристики : Dual дух ниво, три прилагодување копчиња дизајн амортизацијата ефект топката главата, ре

Ние брод на овој објект од страна на Fed Ex да се САД, Канада, Западна Европа, Austrilia, Нов Зеланд, Јапонија, Кор

За производот1 Пол Планината е telescoping продолжување пол направени за да се фати на акција од секој агол2...

Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали Тоа е максималното оптоварување тежина е 5kg...

Бренд име : milibooТип : MTT703 A професионални tripod стојатТежина : 3.48 kgМатеријал : Алуминиум легураЦевка со дија

Материјал : Алуминиум ЛегураБоја : црнаМонтажа навој дијаметар : 1 / 4" (на завртката големина која поврзув

Manbily C222 Карбонски Влакна Камера Monopod Со 3 Нозе Стојат База 3 / 8"завртка Професионални Мини Tripod За Canon Nikon Gopro

Да научат како да се плати со други начини.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адр

Please wait...