0
clear
  • 4PCS Долго го Изнесе Вентил Матични Капи Метал Тема Комплет Наместен Rim Тркала, Гуми Црвено @
  • -20%
  • -20%
4PCS Долго го Изнесе Вентил Матични Капи Метал Тема Комплет Наместен Rim Тркала, Гуми Црвено @

4PCS Долго го Изнесе Вентил Матични Капи Метал Тема Комплет Наместен Rim Тркала, Гуми Црвено @

DEN 157.92
DEN 110.00

Количината на стоката
Тековен


4 PCS Долго го Изнесе Вентил Матични Капи Метал Тема Комплет Наместен Rim Тркала, Гуми Црвено !
Карактеристики :
Состојба : Нова
Боја : Црвена
Тип : Долго Го Изнесе Вентил Матични Капи
Инсталација : Директна инсталација
Metarial : Метал
Пакет Содржина :
4 x Долго го Изнесе Вентил Матични Капи
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
xy417
Материјал:
Метал
Бренд Име:
FLYPIG
Тип:
Долго Го Изнесе Вентил Матични Капи
Пакет:
4 *Метал Долго Го Изнесе Вентил Матични Капи
Состојба:
Нови
квалитет:
ААА+
боја:
Црвена

Слични производи

Одговара : 201016 Кадилак SRX предното или Задното Возачот или Совозачот Страна

Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќаКонтакт со НАС на : Ве молиме користете г

АпликацииВе молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, ко

4pcs / set 2 Гуми Лост Алатка Лажица Поправка на Гуми Алатки+2 Тркала Rim Заштитници Алатка за Полнење за Мото В

Апликации : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија,

Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата Кога све

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.20 x Силико

Тркала Имајќи Kit(Тркала Суспензија) Задните ОЕМ 4240919015 за Т1 C 2 E 4 EFE 4А FE 7 AFE е корола / компактен е корола

Нерѓосувачки Челик Автомобил Гума Матични Вентил Капи за Знамето на велика БРИТАНИЈА Логото Мет Тркала

100% Сосема Нов & Најдобар Квалитет Количина : 4 ПАРЧИЊА вентил капи, 4pcs завртки и еден дел за стап Бои : Спор

АПЛИКАЦИИ : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија,

АПЛИКАЦИИ : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија,

Детали За ПроизводотПакување детали : Вкупно 5 Кеси ,200 PCS / Торба1 торба За Peugeot флип копче иглички1 Кеса 1.6

Материјал : Чист бакарОбјектот големина : 23*10ммПритисок : 3.0 БарОдговара на било стандардна големина пос

Ве молиме овозможи 0.Тие имаат стандард 11.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.

ОДГОВАРА : КАДИЛАК CTS 2003 2007 Сите Модели КАДИЛАК STS 2005 2011 година Сите Модели

Please wait...