0
clear
  • Бесплатен превозот деца јадат стол. Преносни виткање мулти-функција пластични бебе столици и маси за вечера.
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот деца јадат стол. Преносни виткање мулти-функција пластични бебе столици и маси за вечера.

Бесплатен превозот деца јадат стол. Преносни виткање мулти-функција пластични бебе столици и маси за вечера.

DEN 5232.00
DEN 4709.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Трпезарија Мебел
Специфични Употреба:
јадење чаир
Општа Употреба:
Дома Мебел
Стил:
Модерен Минималистички
Место на Потекло:
Кина
Со Парапети:
No
Е Rotatable:
No
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Големина:
01
Укината:
No
Backrest Висина:
800mm
Бренд Име:
ANDYWINSS
Број На Модел На:
01
Материјал:
Пластични

Слични производи

Опис На Производот : Ова е нашиот јадење стол сет Таа е идеална за седење за вашиот дом Оваа карактеристи

HDPE Виткање маси преносни табела канцеларија телескопски маси отворено за јавност маси едноставна конф

lucite суета јадење стол со квадратни заострените акрилик нозе,Оваа згодна стол направени од цврст тешки а

Виткање трпезариска маса Преносни виткање маса Надворешна кабина табела Учење табелаТабела големина :

Нашата компанија е основана за да дејствува како купување агент и купувачот канцеларија за почеток, со

Ве молиме контактирајте со продавачот пред да нарачате(испрати емејл или порака или мобилен),ние, исто т

Нерѓосувачки Челик јадење Стол Креативни Едноставен Модерен Дом Ткаенина јадење Чаирредење дизајнСто

Европски стил студија стол Американската држава ретро стил цврсто дрво едноставно јадење стол дневна с

Производи ДеталиDinning табела : 1500*800*850mmDinning стол : 560*410*1150 ммМатеријал : Цврсто дрво со мермер / Стол : цврст

Колку долго ќе трае пред клиентите може да ја прими стоката?A : Покрај производството во време што е спом

Нордиските стил јадење стол едноставен модерен слободно време стол железо облекување стол дома криејт

Како можам да вложи жалба?Ако имате каква било поплака на квалитетот или испорака , ве молиме да бидат сл

Please wait...