0
clear
  • VEHHE 68 дупки круг бања вода, заштеда на енергија туш abs врнежи од дожд туш постави висок притисок туш главата дожд туш поставите VE023
  • -20%
  • -20%
VEHHE 68 дупки круг бања вода, заштеда на енергија туш abs врнежи од дожд туш постави висок притисок туш главата дожд туш поставите VE023

VEHHE 68 дупки круг бања вода, заштеда на енергија туш abs врнежи од дожд туш постави висок притисок туш главата

DEN 777.60

Количината на стоката
Тековен


Ние Прифаќаме Money Bookers,Western Union,Qiwi Паричник,Alipay Преку Secure Уплатата Зачувам На Aliexpress
Ние Прифаќаме Кина Пост Воздух Mail,EMS Превозот Ќе Се Организира во Рок од 1-3 Дена По Плаќање
а.Ако Има Било Каков Проблем Со Нашиот Производ,Можете Да Побарате Враќање Или Враќање Во Рок Од 7 Дена По Примањето На Предметите,Но Ве Молиме Контактирајте Со Нашата Служба За Корисници Пред Да Се Враќаат Или Отворање На Спорот,Ние Ќе Се Обидеме Најдобро Да Се Реши Проблемот
б.Сите Елементи Мора Да Се Врати Во Нивната Оригинална Состојба,Или Ќе Одбие Да Наплата
в.Купувачот Е Одговорен За Сите Трошоци Accurred Во Процесот На Враќање
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи,ве Молиме да Ни Остават ПОЗИТИВЕН Фидбек, Ако Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ,Негативна Повратна информација Ќе не Прават Ништо, ве Молиме Контактирајте со нас,Ние Ќе Ви Помогнат да се Реши Проблемот

Детални карактеристики

Бренд Име:
VEHHE
Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Една Глава
Материјал:
ABS Пластика
Туш форма:
Круг
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Рака Држете
Број На Модел На:
VE023
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Име на производ:
68 дупки под притисок тушеви сет
Интерфејс:
стандард G1/2 Diamtere
Работна температура:
1-90 степен
Пакет:
едно парче туш главата пакет
Функција:
заштеда на вода 30% douchekop
Применливи:
Напредни ABS пластика soffione doccia
Материјал:
Бања pommeau туш
пакет сет:
еден туш глава / една база на / еден црево
Обликот:
Круг

Слични производи

Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса Превозот е никогаш не се

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

нови пристигнување Луксузен Хром Финиш Водопад Када Тапа 1.Солидна месинг изградба (59% месинг ingot) 2 Употр

Опис На ПроизводотМатеријал : ABS + Нерѓосувачки Челик + Позлатен ХромПовршина : ПозлатаВода панел Дијаме

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Материјал : нерѓосувачки челикSpecial : Ultrathin и Воздухот БустерГолемина : 6 инчен( 15cm)

Брендови : TuboomМатеријал : МесингФункција : Настинка / Топла префрлатеСо месинг врвот туш 550 X230mmСо рачен т

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Осигурување : Елементи цена, исто така, не се вклучени осигурување .Следење На No.Превозот на штета мора д

Не се жалам, откако ќе се оданочуваат Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам; ·ве Молиме

Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Aliexpress е вистинскиот Ние обично брод од страна на Ки

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја приф

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

start172962426867350end172962426867350Име : Во Ѕид ВентилМодел : 17546Материјал : МесингSuface : ХромДве Функција Actuated Во Ѕид Вен

ФункцијаХром ФинишЅидот Монтирани ТипСпецификацијаТочка име : ShowerheadРеден број : TZDZQLБS35Материјал : Меси

caratteristiche : pulizia estraibile previene l'intasamentotre tipi acqua di possono essere trasferiti fuori stradaедин ioni negativi attivo sfere во ceramica, palle mineralizzata lont

Please wait...