0
clear
  • DONYUMMYJO 2 Боја со Висок Pressurize Заштеда на Вода ABS Рачни Туш Бања Врнежи од дожд Туш Главата Бања Туш Додатоци
  • -20%
  • -20%
DONYUMMYJO 2 Боја со Висок Pressurize Заштеда на Вода ABS Рачни Туш Бања Врнежи од дожд Туш Главата Бања Туш Додатоци

DONYUMMYJO 2 Боја со Висок Pressurize Заштеда на Вода ABS Рачни Туш Бања Врнежи од дожд Туш Главата Бања Туш

DEN 199.68
DEN 150.00

Количината на стоката
Тековен


Опис На Производот
Материјал : ABS + Нерѓосувачки Челик + Позлатен Хром
Површина : Позлата
Вода панел Дијаметар : 80mm
Вкупна должина : 250mm
Спецификација : G1/2',D=20mm
Номинален притисок : 0-6
Работна Температура : 0-90
боја : Сребро,црвениот
Пакување : 1* туш Главата
Напомена :
Поради различни монитор во боја може малку да се разликуваат, надевајќи се да ја добиете вашата разбирање. Посебно да се добие материјал објект како стандард.


Детални карактеристики

Бренд Име:
DONYUMMYJO
Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Една Глава
Материјал:
ABS Пластика
Број На Модел На:
FLZ-AP011
Туш форма:
Круг
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Рака Држете
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Додатоци:
Рачни
Обликот:
Круг

Слични производи

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

start172962426867350end172962426867350Име : Во Ѕид ВентилМодел : 17546Материјал : МесингSuface : ХромДве Функција Actuated Во Ѕид Вен

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Повратни информации : · Јас ќе се опише предмети, како и што можам.Ви благодарам многу за посетата на наш

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

нови пристигнување Луксузен Хром Финиш Водопад Када Тапа 1.Солидна месинг изградба (59% месинг ingot) 2 Употр

hm LED Туш Главата Врнежи Thermostatic Туш Set 6 Масажа на Телото авиони Панел & 20" Вградени Таванот 3 Начини Сокриен

Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инстру

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаПричината зошто Ние го Препорачуваме истата серија?1 за да се задржи бања

Dofaso 304 нерѓосувачки ѕид монтирани бања туш тапа 8" главата за Заштеда на Вода Млазницата Висок Притисок,

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Please wait...