0
clear
  • [Вистински] Satlink WS-6916 HD ДИГИТАЛНА-S2 со Висока Дефиниција Satlink 6916 Сателитски Пронаоѓач 3.5 инчен MPEG-2/MPEG-4 WS6916 Сателитски Метар
  • -20%
  • -20%
[Вистински] Satlink WS-6916 HD ДИГИТАЛНА-S2 со Висока Дефиниција Satlink 6916 Сателитски Пронаоѓач 3.5 инчен MPEG-2/MPEG-4 WS6916 Сателитски Метар

[Вистински] Satlink WS-6916 HD ДИГИТАЛНА-S2 со Висока Дефиниција Satlink 6916 Сателитски Пронаоѓач 3.5 инчен

DEN 6627.84
DEN 4176.00

Количината на стоката
Тековен

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). 264 Хардвер декодирање
- Дигитален метар за јачина на сигналот и квалитетот
- Поддршка за повеќе TP откривање
- Го поддржува скенирање на Авто ,Слепи, Рачно или NIT
- Звук и Светло за Аларм за Заклучување Јачина на
- Авто се Пресмета Агол од а до ш ,EL
- Го поддржува DISEQC 1. Пратката 1.вашата цел ќе биде предаден во ветената време 2. Ние го цениме 5-ѕвезда позитивни повратни информации, Ние ќе исто така да ја испратите истиот повратни информации за вас. ве молиме разбирањето. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. за подобро решавање на проблемот ,треба да ни каже дефект и цел број Повратни информации
Со висок стандард на квалитет ,ние се залага за 100% задоволството на клиентите! Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.можете исто така да имајте на ум ни го вашиот предлог со цел Гаранција 1.на царина или оддалечена област таксата треба да се плати од страна на купувачот ,ние не сноси 3. 3-месечно Производителот е ограничена гаранција за Додатоци 3.За Далечински област, DHL/Федекс/UPS/ТНТ ќе наплаќаат екстра "Remote Област Такса".5 Инчен Висока Дефиниција TFT LCD Екран
- Целосно ДИГИТАЛНА-S/ДИГИТАЛНА-S2, MPEG-2/MPEG4 во согласност
- MPEG-2 / Ж.
[Вистински] Satlink WS-6916 HD ДИГИТАЛНА-S2 Сателитски Пронаоѓач
Забелешка : Овој производ не дојде со мало поле(giftbox) , ако е потребно мало кутија, ве молиме контактирајте со продавачот да му плати надоместок на трошоци!
Определување
- 3.Се надевам долгорочен бизнис со вас !.

Детални карактеристики

Приклучок Тип:
НИ приклучокот, ЕУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучокот, АУ приклучок
Бренд Име:
SATLINK
Тип:
Дигитални
Договорот за слободна трговија(Free To Air):
Yes
Со USB Wifi:
No
Висока Дефиниција:
Yes
Пакет:
No
Број На Модел На:
Оригиналниот WS-6916
Тип:
Целосно ДИГИТАЛНА-S/ДИГИТАЛНА-S2
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Екранот:
3.5 Инчен Висока Дефиниција TFT LCD Екран
Производ Статус:
во парк

Слични производи

Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас И тоа нема да ве изневерам...

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Бесплатен Превозот NIORFNIO Бренд 2017 Нови Пристигнување T25 M 25 W Стерео PLL Professional Radio FM Предавателот со КОМПЈУ

360° Водат Телескопски ТВ Антена Q9 BNC Конектор Антенски FM Радио СкенерПредмет : Одлична за вашиот оштетен

вие исто така може да се провери од here : https : / / helppage.ИЛИ,можете да изберете да имате замена Сите големи к

Ако сакате да користите друг метод на плаќање (Paypal, TT, Запад Унија ект.be / ia6 PHm G5rkМодел MT4VGAHEW Текст Видео во

8 W FM предавателот да се зголеми излезна моќ да 30 W.00 / парче10 W 87~108 MHz fm предавателот емитува стерео микроф

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Тоа карактеристики 96 засенчување единици, 12 мапирање на текстура единици и 2 ROPs.Пакет : MINIX НЕО Z834 ПроПаке

Бруто тежина 23.8 килограми по собата.Продавачот не е одговорен за било обичај должност или увозен данок

Ако сте загрижени во врска со Премногу Обичај Членарина , ве молиме контактирајте со нас Исто така енкод

2017 Водоотпорен 4x1 ДС04 M Сателитски 9502400 MHz Di SEq C2.0 Switch договорот за слободна трговија Сад Рамен LNBMultiswitch За W

Бесплатен Превозот R20 20 W Алуминиум Материјал Затворен FM Говорникот 76108 MHz ПрилагодливиКарактеристики : 1

Аудио декодер : MPEG1, MPEG2 (слој I / II), MP3, AC3, AACLC, ТОЈAAC5 Но, тие не се слободни Ако имате било какви прашања , ве

2 Во 1 со Двојна употреба 2 Начин Порта ТВ Сигнал Сателитски Седна Коаксијален Diplexer Combiner UHF / VHF Сателитски

Најновите 2 Во 4 Од ЈСMS24 Сателитски Сигнал Multiswitch LNB Напон Избрани 9502400 MHz Multiswitch LNB Приемник MultiswitchКарактер

Бесплатен Превозот NIORFNIO Бренд T25 M 0~25 Вати Енергија FM Стерео Радио Предавател со OLED ДисплејГлавна Каракт

1 Дебелина на рефлектор, пред сликата : 1.0 mm2 Продавачот не е одговорен за било обичај должност или увозен

30 W Професионални FM антена предавателот 85 ~ 110 MHz fmuser ФУ30 AПлати однапредКУПИ ТОА СЕГА само 320 да победи $150

30 W Професионални FM антена предавателот 85 ~ 110 MHz fmuser ФУ30 AПлати однапредКУПИ ТОА СЕГА само 320 да победи $150

30 W Професионални FM антена предавателот 85 ~ 110 MHz fmuser ФУ30 A КОМПЛЕТПодароци ќе вклучуваат : * 0.5 W FM предавате

Please wait...