0
clear
  • Унисекс Мозолчиња Ance Третман Горчлива тиква Акни Pimple Отстранување Крем 30g Тоа функционира !
  • -20%
  • -20%
Унисекс Мозолчиња Ance Третман Горчлива тиква Акни Pimple Отстранување Крем 30g Тоа функционира !

Унисекс Мозолчиња Ance Третман Горчлива тиква Акни Pimple Отстранување Крем 30g Тоа функционира !

DEN 471.36

Количината на стоката
Тековен

За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш.ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем што го имате. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.
Е применливо :
Се користи за акни,comedo,whelk,caro, акни розацеа, folliculitis, пора гломазна, груба кожа, кожа, маст се излачува вишокот и формирањето на пигментните дамки, оставете кожата лузна, црна и жолта и сл. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.содржи 80% горчлива тиква екстракт.
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен.
Состојка :
Горчлива тиква екстракт,hamamelis, нане, зима чистење, хопс, алое, cortex phellodendri, титаниум диоксид, цинк оксид, навлажнувачки astringent
Перформанси :
1.
Зошто моравме акни?
Поради вишокот на маснотии на кожата се излачува, плус воздухот нечистотија лесно нека пора coarsens, лесно да се произведе comedones, whelk, акни, putrefying zit, исто така, може да ги споделите на кожата оставајќи грозен лузна и црна врнежи.Брзо се елиминира појава на акни,comedo, whelk,caro,исто така, ефикасно ги отфрли акни лузна,црните букви на вашето лице.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.Чисти лицето кожата и влијае на акни дел,тогаш се применуваат точниот износ на акни крем на површината,исто така околината.
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, поради што напоменавме на превозот време постојано.

Детални карактеристики

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Пол:
Унисекс
Функција:
Третман На Акни
Состојка:
Горчлива тиква екстракт,hamamelis,
НЕТО-WT.:
30ML
Број На Модел На:
Други

Слични производи

100% Нов и Висок квалитет2 Боја Веѓа во Прав со четкаВодоотпорен и sweatproof, силна лепливоста, лесно да се пра

ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, полови

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителницарински давачки,broderage такси

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние нема

ако сакате нашата фабрика да се направи СЛОБОДЕН приватни етикета : ве Молиме бидете сигурни дека ќе се

1 PC Бренд Црна Водоотпорен Eyeliner Естетската Убавина Гел Eyeliner Со Четка за Лесно да се Носат Око Лагер Пенка

1 PC Професионални Веѓа Течни Бренд за Козметика Долготрајни Пигменти Црна Браун Водоотпорен Веѓа Течни

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни

Спецификации : Супертенок совет дизајн, овој кул eyeliner pen може да се направи вашите очи повеќе убава и шар

Производите се Прикаже Опис Боја : Црна; продажни единици : 24pcs / кутија; Тежина : 8g * 24; 0.022 kg / еез;0.458 kg / кут

Карактеристики : 100% neue und hohe qualität .feine und seidig Солидна боја pulver Мат textur.рајхот на farben.einfach anzuwenden.lang anhaltende wirkung

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

Жените Шминка за Убавина Црна Течност Око Лагер Пенкало, Молив Козметички Водоотпорен Подарок ТФ Женит

Опис100% сосема нов & висок квалитетColoras сликата шоу5 бои да се избереNET2gPackage1 * веѓа кремSKUM03049[xlmodel][фото][0000]

Please wait...