0
clear
  • CHENXI Брендови Висок Квалитет Часовници Неколку Кварц Нерѓосувачки Челик Злато Види Мажи и Жени Бизнис Подарок рачен часовник Дами
  • -20%
  • -20%
CHENXI Брендови Висок Квалитет Часовници Неколку Кварц Нерѓосувачки Челик Злато Види Мажи и Жени Бизнис Подарок рачен часовник Дами

CHENXI Брендови Висок Квалитет Часовници Неколку Кварц Нерѓосувачки Челик Злато Види Мажи и Жени Бизнис Подарок

DEN 1386.72
DEN 763.00

Количината на стоката
Тековен


CHENXI Брендови Висок Квалитет Часовници Неколку Кварц Нерѓосувачки Челик Злато Види Мажи и Жени Бизнис Подарок рачен часовник Дами Спецификации : Бренд : CHENXI Движење : Кварц Движење, Полот : Мажите се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик
Мажите Големина
Види бенд должина Приближно : 20cm
Види бенд Ширина Прибл : 2,2 см
Види бенд Дебелина Приближно : 0.35 cm
Види случај со дијаметар од Прибл : 4.1 cm
Види екран со дијаметар од Прибл : 3.3 cm
Види случај Дебелина Приближно : 1.2 см
Тежина : Околу 105g
Жените Големина
Види бенд должина Приближно : 19cm
Види бенд Ширина Прибл : 1.4 cm
Види бенд Дебелина Приближно : 0.3 цм
Види случај со дијаметар од Прибл : 2.9 cm
Види екран со дијаметар од Прибл : 2.35 cm
Види случај Дебелина Приближно : 1.0 cm
Тежина : Околу 65g
Пакет : Едноставен PVC Кеса

Детални карактеристики

боја:
Мажите Црна бирање, Жените Црна бирање, Мажите Бели бирање, Жени, Бели бирате, Мажите Златен dial, Жените Златен dial
Број На Модел На:
CX-050A-ИПГ-SRL
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бренд Име:
CHENXI
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
41mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
20cm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
12mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Dial надворешен дијаметар:
4.1 cm
Види екран дијаметар:
3.4 cm
Dial дебелина:
1.2 см
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
љубителите'

Слични производи

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење Тип : КварцСлучај Материјали : Дрв

Целосна Нерѓосувачки Челик Црна Луксузни Класичен Неколку Часовници Кварц Зглоб Види Бренд : SINOBI Мажит

Ние не?т одговорен за било погрешно / undeliverable адреса Кина Пост со следење на број, кои се погодни за пратк

CHENXI Бренд Модни Луксузни Кварц Љубовник Неколку Види Класик Едноставна Сребро Нерѓосувачки Челик Мажи

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такс

SPOVAN Спорт Види Мажи Жени отчукувањата на Срцето Следи Сензор 3 D Pedometer Калории Калкулатор Дигитални Часо

* Ние исто така може да организира пратка од UPSот / DHL / ФЕДЕКС / EMS ако ви треба добра итна.Плаќање* Плаќањет

100% Сосема Нов вистинска кожа watchband,мека легура случај.светлината IP electroplating розово злато случај(сребрена

Ова е современа, минималистички стил часовници,дизајниран од страна на TOMORO ,дека може да се носи случајн

Предмет Тип : Рачни ЧасовнициЗаврши Календарот,LED дисплејDial Материјал Тип На : Нерѓосувачки ЧеликDial Се П

Но испорака полнење треба да биде дадена од страна на вашата страна Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.С

Луксузна Стилски Мода Нерѓосувачки Челик Кварц Спортски Dial Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок к

Опис : Функција : 100% Сосема Нов!Тип : МодаДисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај Материјал : Алуминиумски

Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Објектите се одликува с

Види Спецификации Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) Функција, отпорен на Во

Hardless минерално стакло за Случај големина 45mm Бенд големина 22mm рака 250 MM пакување : OPP вреќа ,испрати без ку

Конечно, притиснете "S4" за враќање на нормалниот приказ, притиснете "S1" за промена на покажувачот парамет

Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваа

Ние брод на вашиот парцела во рамките на 3 работни дена откако плаќање во готово Кина Пост со следење на

Зборувајќи на руски јазик.Го прикажува времето.Голем LCD екран со голем број екранот.Алармот(со неколку с

Види Спецификации Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) Функција, отпорен на Во

ТОПЛА Продажба!!!2017 Нови Луксузни се Види Врвот бренд Карневал Кристал Види СуперТенок Види Мажите Часо

Бренд : NARY Стил : Љубовник Види Карактеристики : Круг Dial Датум Авто Висок квалитет на Кварц Движење; Висо

Please wait...