0
clear
  • 1.5 инчен Бумбари Пчела Саќе Бебе Туш Етикета Класичен Круг Налепница
  • -20%
  • -20%
1.5 инчен Бумбари Пчела Саќе Бебе Туш Етикета Класичен Круг Налепница

1.5 инчен Бумбари Пчела Саќе Бебе Туш Етикета Класичен Круг Налепница

DEN 960.00

Количината на стоката
Тековен

Предности на производите 1 . Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .
2 . Производ големина , боја и текстот може да се менува во согласност со барањата на клиентот , клиентите треба само барање ,
ние дизајн уметнички дела како што се бара , под клиент ревизии потврди производство . 3 . Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .

Детални карактеристики

Големина:
1.5 inch
Обликот:
Обичај
Возраст:
>6 години,>3 години,8 години

Слични производи

Употреба На објект работи со магнетни промешајте плоча, широко се користи за мешање во училиште лаборат

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Кина пост пошта Ќе ги преземе 512 работни дена,Ние

УпотребаОвој уред е широко се користат за греење и мешање течност во училиштето лабораторија,индустрис

Употреба На објект работи со магнетни промешајте плоча, широко се користи за мешање во училиште лаборат

9739 Повеќе Рачно Изработени Печат Налепници>>Материјал : ХартијаТежина : околу 121.0 g / многуГолемина : Како

Предности на производите 1 Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .2 Производ голе

Количина : 6sheets секој пакет,1lot= 1pack Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на ваша

Функција : отпорност на корозија 5.Сосема нов, многу чиста, безбедна, уживаат да купуваат 1 Материјал : PTFE

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал пластични Тежина За : 35g Боја Жолта, сина, црвена, ви

МултифункционаленМатеријал : Kraft Хартија.Големина : Кол 35mm секој еден.15 компјутери на еден лист,1 lot=1 0 лис

Опис На Производот : Големина : Кол за 37mm секој еден.Количина : 12pcs на еден лист,1lot=1 0sheets=12 0pcs налепница .Мат

Употреба На објект работи со магнетни промешајте плоча, широко се користи за мешање во училиште лаборат

Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.По

9736 Повеќе Ви Благодариме Печат Налепници>>Материјал : ХартијаТежина : околу 144.0 g / многуГолемина : Како фо

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење Ве

9734 Повеќе Ви Благодариме Печат Налепници>>Материјал : ХартијаТежина : околу 111.0 g / многуГолемина : Како фо

Please wait...