0
clear
  • година Мода 10/12/16/18/20 25мм 20pcs Мешани Надеж Дрво Шема Разубавувањето Круг Flatback Стакло Cabochons DIYJewelry Наоди
  • -20%
  • -20%
година Мода 10/12/16/18/20 25мм 20pcs Мешани Надеж Дрво Шема Разубавувањето Круг Flatback Стакло Cabochons DIYJewelry Наоди

година Мода 10/12/16/18/20 25мм 20pcs Мешани Надеж Дрво Шема Разубавувањето Круг Flatback Стакло Cabochons

DEN 159.84
DEN 131.00

Количината на стоката
Тековен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.нашите производи се со висок квалитет,имаме проверени еден по еден пред превозот
4.ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни e-mail,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
7.
За Повратни Информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.ако не сте добиле елементи во месец предмети или оштетена на начин
Ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас
Слика покаже :
За плаќање :
1. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.големина : 25mm
3.
Се врати и враќање :
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) не како рекламира.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
За испорака :
1., понекогаш тоа ќе потрае подолго,доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин^_^
5. кина пост треба 20~35days. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.на врвот на десната страна,можете да се обратите на нашите aliexpress веб-сајт да видите повеќе предмети
6. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор.материјал : стакло
2.

Детални карактеристики

боја:
10мм 50pc, 12mm 48pc, 16mm 28pc, 18mm 20pc, 20mm 20pc, 25мм 12pc
Тема:
самовила
Регионален Функција:
Јапонија
Стил:
Вештачки
Материјал:
Стакло

Слични производи

Добредојдовте на нашиот Wr Offical Продавница ! Ние ја признава општествена вредност што ја придружува дава

детали за производотимеМатеријалКРИСТАЛНОТежина20gДолжина2830ммШирина2530ммHight1518mmВе молиме љубезно ве мо

5000pcs Hydrogel Топки Расте Вода Топки Бисер Форма Вода Монистра Кристал Гел Аква Желе Монистра Растат Во Вода

Руската Рубља Анастасија Бутик Комеморативна Монети Колекционерски Физички ПодарокОпис : 100% сосема но

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос

Име : Убаво Полска Банкноти од 50 Бил PLN Злато Банкноти во 24k Злато Позлатен Хартија Пари Реплика За Собира

ве молиме да се разбере На Fuchi (ракави) и Kashira (buttcap) се изработени од месинг.20 цм Сечилото Ширина(во близин

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Целосен Сет 7pcs САД $1100 Доларот во Злато Банкноти Шарени Светот П

Објектот се Објасни Име ПРИРОДНИ Fluorite КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ Материјал ПРИРОДНА Тежи

Објектот се Објасни Име TIGEREYE СФЕРА КРИСТАЛНА ТОПКА ТИГАР ОКО Исцелување 1.82 lb Материјал природни кварце

Добредојдовте на нашиот Wr Offical Продавница ! Ние ја признава општествена вредност што ја придружува дава

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос

Драги пријатели, ова е ова е Qing Dynasty дрвени четка тенџере Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу

Име : 24k Злато Банкноти Латвија 100 Лат Бил Светот Хартија Пари Збирки на Сувенири Валута Позлатен Банкнот

Објектот се Објасни Име Природни multicolor fluorite кристал оригинални камен примероци парче Материјал ПРИРОД

Please wait...