0
clear
  • Шведска Стокхолм градскиот пејзаж 22667 Магнетни фрижидер подароци за пријатели ,Сувенири на Туристички Пејзаж
  • -20%
  • -20%
Шведска Стокхолм градскиот пејзаж 22667 Магнетни фрижидер подароци за пријатели ,Сувенири на Туристички Пејзаж

Шведска Стокхолм градскиот пејзаж 22667 Магнетни фрижидер подароци за пријатели ,Сувенири на Туристички Пејзаж

DEN 167.04

Количината на стоката
Тековен


Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.
-
PLS се разбере нашата Мин Цел $12,
1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,
-
Кориснички Уникатни Магнети. ; САМО $3.48/Модул
Upgrate Големина за Уникатен Магнет. ;
Контактирајте не за било какви прашања&Вредност-додадено Служба. Нашите Магнети : Метал Завиткано; Крути,Он-Испукана; Дебелина 3мм нуди добра рака чувство НИЕ СМЕ ПОСЕБНИ.
1mm флексибилни магнет+1.5 mm картон+0.2 мм челик+157g artpaper+сјај ламинат
Големина : 78*54mm;дебелина 3мм;
Превозот :
1,Ние брод на сите наши магнети во светот во рок од 7 работни дена.Комбинираат цел прифати Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина редовни Пост 15~45 Работни дена Помалку од $12 Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина Пост/Aliexpress стандард 10~25 Работни дена Над $12 2,Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Контакт со нас на :
Ние прифаќаме сопствени дизајни,повеќе големината и детали,ве молиме контактирајте со нас слободно.

Детални карактеристики

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
SOUVEMAG
Број На Модел На:
78*54mm
Лист Големина:
Медиум
Возраст:
> 3 години
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Сценско
Магнетни Налепница Стил:
правоаголник
Објектот:
Метал магнет/Фото магнет/Плоча магнет
Големина:
78*54mm
Материјал:
Флексибилни Магнет+картон+челик+artpaper
Употреба:
Сувенир колекција
боја:
полн колор печатење
кориснички:
прифатете

Слични производи

Име : Природни Црвени Дух КристалноГолемина : 48*33*18mmТежина : 37gПримероци Исцелување Уникатен Дом Украси з

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос

Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне Ова е многу ретка ста

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос

Руската Рубља Анастасија Бутик Комеморативна Монети Колекционерски Физички ПодарокОпис : 100% сосема но

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос

УсловиПредмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање.најевтиниот но многу бавно)Во

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос

Драги пријатели, ова е ова е Qing Dynasty дрвени четка тенџере Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу

Добредојдовте на нашата продавницаИме : GRANDCAMPMAISY Злато Позлатен Монети 24k 4 CM Кол, Сувенири Реплика Монет

Големина : 57mmМатеријали : Природна Розова BerylТежина : 50 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кин

Производи Детали : Материјал : природни пурпурна кристал кварцен камен Техника : Позлата Стил : Фенг Шуи

Русија Метал Значки cccp Ссср Советски Воени Медали Цел ww2 Војна Медал руската Црвена Ѕвезда Игли (Копија)

Добредојдовте на нашиот Wr Offical Продавница ! Ние ја признава општествена вредност што ја придружува дава

детали за производотимеМатеријалКРИСТАЛНОТежина20gДолжина2830ммШирина2530ммHight1518mmВе молиме љубезно ве мо

Добредојдовте на нашата продавницаИме : 24k Злато Банкноти Лажни Пари САД Фолија Записи 2 Долари Светот О

ве молиме да се разбере На Fuchi (ракави) и Kashira (buttcap) се изработени од месинг.20 цм Сечилото Ширина(во близин

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос

Објектот се Објасни Име TIGEREYE СФЕРА КРИСТАЛНА ТОПКА ТИГАР ОКО Исцелување 1.82 lb Материјал природни кварце

Големина : 57mmМатеријали : Физички Жолта TigeriteТежина : 100 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кин

Добредојдовте на нашата Продавница ! Ние ја признава општествена вредност што ја придружува давање под

(3) Сите се врати ставки не смеат да се користат или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да би

Please wait...