0
clear
  • 675g природни тигар-око кварцен кристал черепот специјален дизајн кристал исцелување На черепот
  • -20%
  • -20%
675g природни тигар-око кварцен кристал черепот специјален дизајн кристал исцелување На черепот

675g природни тигар-око кварцен кристал черепот специјален дизајн кристал исцелување На черепот

DEN 7247.52

Количината на стоката
Тековен


Услови
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот.
Политика На Враќање
* Ако не сте целосно задоволни, pls контактирајте ме веднаш. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 675g Должина 86mm Ширина 61mm Hight 87mm Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Воздухот превозот (Ер превозот трае околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3.поевтино и побрзо)
2. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1.

Детални карактеристики

Тип:
кристал почвата
is_customized:
Yes

Слични производи

(3) Сите се врати ставки не смеат да се користат или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да би�

Добредојдовте на нашата продавницаИме : 24k Злато Банкноти Лажни Пари САД Фолија Записи 2 Долари Светот О�

Производи Детали : Материјал : природни пурпурна кристал кварцен камен Техника : Позлата Стил : Фенг Шуи �

Име : Природни Црвени ахат Игра камењаГолемина : 60*51*42mmТежина : 187gПримероци Исцелување Уникатен Дом Укра�

детали за производотимеМатеријалКРИСТАЛНОТежина20gДолжина2830ммШирина2530ммHight1518mmВе молиме љубезно ве мо

Име На Производ : WR Луксузни Дома Декор 50 AUD 24k Злато Позлатен Хартија Пари Квалитет Австралиската Нова С�

Ако имате прашања, ве молиме слободно да ни email или со кликнување на контакт продавачот линк Ние НЕ сме о

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос�

Објектот се Објасни Име Природни Multicolor Fluorite Кристал Оригинални Камен Примерок Груба Парче Материјал ПР

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос�

ве молиме да се разбере На Fuchi (ракави) и Kashira (buttcap) се изработени од месинг.20 цм Сечилото Ширина(во близин�

Објектот се Објасни Име TIGEREYE СФЕРА КРИСТАЛНА ТОПКА ТИГАР ОКО Исцелување 1.82 lb Материјал природни кварце�

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос�

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос�

100g Зелена Тиркизна Рок Полиран Необработен Камен Грутка Исцелување Аквариум ЧакалГолемина : 36mmТежина :

Топла Продажба Симпатична Норвешка Поларна Мечка 3 D Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер Магне�

Големина : 57mmМатеријали : Природна Розова BerylТежина : 50 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кин

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос�

Добредојдовте на нашиот Wr Offical Продавница ! Ние ја признава општествена вредност што ја придружува дава�

Објектот се Објасни Име ПРИРОДНИ Fluorite КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ Материјал ПРИРОДНА Тежи�

Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши Увозни давачки, даноци и �

Драги пријатели, ова е ова е Qing Dynasty дрвени четка тенџере Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу �

5000pcs Hydrogel Топки Расте Вода Топки Бисер Форма Вода Монистра Кристал Гел Аква Желе Монистра Растат Во Вода

Добредојдовте на нашата продавницаИме : GRANDCAMPMAISY Злато Позлатен Монети 24k 4 CM Кол, Сувенири Реплика Монет�

Име : 24k Злато Банкноти Латвија 100 Лат Бил Светот Хартија Пари Збирки на Сувенири Валута Позлатен Банкнот

Во Бога Ние веруваме VS Америка Претседател Комеморативна Монета Сувенири Колекционерски Уметност100% со

Please wait...