0
clear
  • 1000Pcs/Многу Повеќе Бои Вода Монистра Бисер Форма Кристал Почвата, Растенијата Цвет Расте Магија Желе Топки Свадба Дома Декорација
  • -20%
  • -20%
1000Pcs/Многу Повеќе Бои Вода Монистра Бисер Форма Кристал Почвата, Растенијата Цвет Расте Магија Желе Топки Свадба Дома Декорација

1000Pcs/Многу Повеќе Бои Вода Монистра Бисер Форма Кристал Почвата, Растенијата Цвет Расте Магија Желе Топки

DEN 86.88
DEN 71.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Вашето задоволство, нашите извршување. Ние нудиме бесплатен превозот преку Кина Пост defaultly кои обично се потребни околу 25 -60 работни денови за испорака;
3.
Политика На Враќање :
1. Пад на превозот : ние нудиме капка превозот за некои земји, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел;
5. Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн,Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа;
2.Добредојдовте во мојата продавница
100 Pcs/Торба Повеќе Бои Дома Декор Растенија Цвет Расте Магија Желе Кристал Почвата Кал Бисери Вазна Вода Монистра Топки Декорација Тип : Кристал Почвата Боја : Мулти боја, Големина : Дијаметар : 2. Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2. Ние ќе испраќање на производи во рок од 3-5 дена, по систем ја потврдува вашата исплата;
2. Може да се пресмета превозот цена цена со внесување на потребните информации;
6. Ако сте незадоволни со предметот или објектот примени во скршен, ве молиме контактирајте со нас за наплата или испраќање на условите подолу :
враќање мора да биде во оригинална состојба;
врати ни во рок од 7 дена;
Контакт & Повратна Информација :
1. Ако сеуште не сте го доби објект од по 60 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас за наплата;
4. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.5-3мм Пакување Детали : 1000 Pcs Кристал Почвата Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба.

Детални карактеристики

Тип:
кристал почвата
Број На Модел На:
TY01065*10/xl
Тип:
кристал почвата, водата монистра
Тип На Објект:
кристал почвата
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
боја:
мулти бои
Употреба:
Оркестарот Бисер
Клучни зборови:
Кал Вода Бисери Вазна
дизајн:
бисер во облик на
клучен збор :
Вода Монистра Топки Декорација
Нови:
Дома Декорација Материјали
Големина:
Diameter 2.5-3mm

Слични производи

Ако имате прашања, ве молиме слободно да ни email или со кликнување на контакт продавачот линк Ние НЕ сме о

Во Бога Ние веруваме VS Америка Претседател Комеморативна Монета Сувенири Колекционерски Уметност100% со

СТИЛОТ СЛУЧАЕН ИСПОРАКА.

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос�

Име : Природни Црвени Дух КристалноГолемина : 48*33*18mmТежина : 37gПримероци Исцелување Уникатен Дом Украси з

100g Зелена Тиркизна Рок Полиран Необработен Камен Грутка Исцелување Аквариум ЧакалГолемина : 36mmТежина :

Драги пријатели, ова е ова е Qing Dynasty дрвени четка тенџере Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу �

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Целосен Сет 7pcs САД $1100 Доларот во Злато Банкноти Шарени Светот П

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос�

Објектот се Објасни Име Природни Multicolor Fluorite Кристал Оригинални Камен Примерок Груба Парче Материјал ПР

Име На Производ : WR Луксузни Дома Декор 50 AUD 24k Злато Позлатен Хартија Пари Квалитет Австралиската Нова С�

Море за испорака (Море, превозот трае околу 4560 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немат

ве молиме да се разбере На Fuchi (ракави) и Kashira (buttcap) се изработени од месинг.20 цм Сечилото Ширина(во близин�

Добредојдовте на нашата продавницаИме : 24k Злато Банкноти Лажни Пари САД Фолија Записи 2 Долари Светот О�

Објектот се Објасни Име TIGEREYE СФЕРА КРИСТАЛНА ТОПКА ТИГАР ОКО Исцелување 1.82 lb Материјал природни кварце�

(3) Сите се врати ставки не смеат да се користат или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да би�

5000pcs Hydrogel Топки Расте Вода Топки Бисер Форма Вода Монистра Кристал Гел Аква Желе Монистра Растат Во Вода

Производ Големина која Било Големина како сопствени Суровини Железо, Бакар, Месинг, Цинк Легура, Нерѓос�

Топла Продажба Симпатична Норвешка Поларна Мечка 3 D Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер Магне�

Име : Убаво Полска Банкноти од 50 Бил PLN Злато Банкноти во 24k Злато Позлатен Хартија Пари Реплика За Собира

Please wait...