0
clear
  • Домот На Жените Долго Вечер Фустан 2017 Долги Ракави Чипка Appliques Tulle Appliques Бал Формално Пром Фустан Vestido Де Феста
  • -20%
  • -20%
Домот На Жените Долго Вечер Фустан 2017 Долги Ракави Чипка Appliques Tulle Appliques Бал Формално Пром Фустан Vestido Де Феста

Домот На Жените Долго Вечер Фустан 2017 Долги Ракави Чипка Appliques Tulle Appliques Бал Формално Пром Фустан

DEN 26856.00
DEN 13697.00

Количината на стоката
Тековен


Начин На Плаќање
*Western Union
*Банкарски Трансфер
*Пари Грам
*Плаќаат Преку Aliexpress
*На Други Начини На Плаќање Начин Сакате Pls-Мејл Мене
Означете : За мали цел целосно плаќање мора да бидат прочистени пред продукција
*НАШИТЕ ЗБОРОВИТЕ*
Кога у место со цел, pls обезбеди точно големина и боја у сакате , и вашите посебни барања .

Детални карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
AOLANES
Воз:
Судот Воз
Број На Модел На:
P813
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Цвеќиња,Beading,Sequined,Бисери,Чипка,Кристал,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Бал
Ткаенина Тип:
tulle
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Деколте:
Лажичка
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Слични производи

Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 35 дена по исплата потврда.Ако предметите не можат да ги задо

Половината = ( ) инчи / см3 Фустан во боја = ( # ) ( може да се избере боја од нашите табела табела )Боја На Гра

3) се Врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност4) Тоа е купувачот има обврска да плаќаа

Нова Мода Домот Директно Муслимански Мрачно Вечерни Фустани 2018 со Sashes Долги Ракави Партија Пром Фустан

Половината = ( ) инчи / см3 Колковите = ( ) инчи / см4.Ако не сте задоволни, pls контактирајте со нас да го реши

Сите нарачки поставени на нашата веб страница, треба да се во согласност со политиката под било какви ус

Еднаш примено во постројката, вашиот вратите ќе бидат обработени во 3 до 5 работни дена.UPSот зема 47 работн

Ве молиме следете ги мерење инструкции,и да се измери себе внимателно.Б : Од компјутерските екрани имаат

Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го проглас

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1.

Бидете сигурни да проверите на нашата мерење водич .Ако вашиот големина fluctuates или ако сакате да го измен

ПЛАЌАЊЕ : ние поддршка банка картичкаПРЕВОЗОТ : EMS, e Packet, DHL, FEDEX, UPSот,ТНТ се достапни со попуст, Кина Пост В

Најчесто поставувани ПРАШАЊА1 Ако не ми се допаѓа фустанот, или тоа не ми се вклопуваат по добивањето, мо

Добредојдовте На Нашата ПродавницаПочитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме пр

љубезно ве молиме да забележите појас не се вклучени во цената, ве молиме љубезно ве молиме да знаат ова

За Воздух Mail : поголемиот дел од земјите во рок од 10 до 20 работни дена.Вид ЗабелешкаНе остави Негативни п

Ако сте задоволни со нашата служба, pls ни остави 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние навистина ќе

♥♥ Ако вашиот фустан дојде со јакна или долги ракави, треба да се каже следново measuremets.Фустан во боја=13.0

*Под хипФото Шоу*Големина На Табелата**Боја Шема**КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ*Испорака Детали2035 работни дена по пла

За некои фустани што е референца сликата,вистинскиот фустан ќе бидат малку различни, како на оригинална

Предмет Бр : LS9298Повод : Партија, матурска, свадбаГолемина : Боја : Како на сликатаМатеријал : organzaДеколте :

Секси Чиста Сребро Чипка Вечерни Фустани 2018 Нов Ангажман Наметки Формално Долго Сирена Beaded Партија Про

Боја шема1 Биста = инчи или сантиметри2 Половината =3 Колковите =4 Брадавица да брадавица =5 Рамо до рамо =6 Р

Овие трошоци се на купувачот одговорност.За НАС1 Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треб

Please wait...