0
clear
  • 2017 Долги Ракави Beaded Вечерни Фустани Партија Елегантни Наметки Сива Tulle Бал Vestidos Де Феста Vestido Долго Облека Де Соаре
  • -20%
  • -20%
2017 Долги Ракави Beaded Вечерни Фустани Партија Елегантни Наметки Сива Tulle Бал Vestidos Де Феста Vestido Долго Облека Де Соаре

2017 Долги Ракави Beaded Вечерни Фустани Партија Елегантни Наметки Сива Tulle Бал Vestidos Де Феста Vestido

DEN 30573.12
DEN 15592.00

Количината на стоката
Тековен


*Под хип
Фото Шоу
*Големина На Табелата*
*Боја Шема*
*КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ*
Испорака Детали
20-35 работни дена по плаќање примени, или во зависност од количеството
(за раш цел, pls се распрашува)
Превозот начин и Време
*ЛОКАЦИЈА ЗА ПОДИГНУВАЊЕ НА 3-5 DAYS
*FEDEX 4-12 DAYS
*ПРОЗОРЦИ 3-7 DAYS
*ТНТ 3-7 DAYS
*EMS 7-15 DAYS
*ARAMEX 4-7 DAYS
Марка : превозот времето е помеѓу различни земји . Вашиот Примачот Адреса (Име, Телефонски Број, Улица, Град, Држава, Земја, Поштенски Код,Ја Вредноста Што Сакате Да Ни Пишуваат За Конкретна Компанија Се Лизга. Модел Не (Нашата Стока Код)
7.Брзаат цел нема да бидат обработени за време на празник време.
Ние прифаќаме мала промена, исто така,! Само се чувствуваат слободни НИ e-mail !
Сакаат добра долго соработка брод со u !^_^
Кога ќе љубов нашата работа, pls не заборавајте да ни даде на секои пет ѕвезди повратни информации! Вашиот добар коментар е најдобра поддршка за нашите работници!
За било какви прашања јас може да ви помогне кога ќе примите фустан, pls контактирајте со нас однапред пред коментар, благодарам u!. Hemline/Воз (Кат Должина, 30cm Воз, 50cm Tain, Повеќе Од 50cm Треба Такси. Боја Број (Одберете Од Нашата Вистинска Боја Шема)
6.

Детални карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
AOLANES
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
P811
Декорација:
Цвеќиња,Beading,Sequined,Бисери,Чипка,Кристал,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Бал
Ткаенина Тип:
tulle
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Слични производи

Секси Чиста Сребро Чипка Вечерни Фустани 2018 Нов Ангажман Наметки Формално Долго Сирена Beaded Партија Про�

За некои фустани што е референца сликата,вистинскиот фустан ќе бидат малку различни, како на оригинална

Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на произв

Сите нарачки поставени на нашата веб страница, треба да се во согласност со политиката под било какви ус

добредојде!Сопствени направени големина .ве молиме мерка како нашиот пример сликата подолу Сопствени н

Светот2 Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во емаил.Следново е п�

H&S БУЛЧИНСКИ V Деколте, Кристално Beaded вечер партија VНазад Секси Вечер Фустан Chiffon Ремени Матурска Вечер �

Ако сте задоволни со нашата служба, pls ни остави 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние навистина ќе

Бидете сигурни да проверите на нашата мерење водич .Ако вашиот големина fluctuates или ако сакате да го измен

љубезно ве молиме да забележите појас не се вклучени во цената, ве молиме љубезно ве молиме да знаат ова

ПЛАЌАЊЕ : ние поддршка банка картичкаПРЕВОЗОТ : EMS, e Packet, DHL, FEDEX, UPSот,ТНТ се достапни со попуст, Кина Пост В

П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?A : Дури и стандардна големина �

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1.

Please wait...