0
clear
  • WOSAWE Велосипедизам Џерси Задржи Сува Мрежа Велосипедизам Вест Ракави Велосипед Велосипед Undershirt Лето Велосипедизам Облека Дресови
  • -20%
  • -20%
WOSAWE Велосипедизам Џерси Задржи Сува Мрежа Велосипедизам Вест Ракави Велосипед Велосипед Undershirt Лето Велосипедизам Облека Дресови

WOSAWE Велосипедизам Џерси Задржи Сува Мрежа Велосипедизам Вест Ракави Велосипед Велосипед Undershirt Лето

DEN 1119.36
DEN 560.00

Количината на стоката
Тековен


Применливи Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична. Про-долна облека, Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание дербито на возење велосипед, како и други рекреативни активности на отворено. Дизајн & Cut Четири игла шест линии технологија, лесна се сечат за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес Mesh Ткаенини Лесни, Високо еластична дише mesh ткаенини задржи ладење и сува Рефлексивни логото
Рефлексивни WOSAWE лого за ниско-видливост светлина

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
WOSAWE
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
Џерси
Функција:
Анти-Смалуваат,Дише,Брз Сува,Анти-пот
Сезоната:
Лето
Патент Должина:
Не Патент
Број На Модел На:
BC235
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам

Слични производи

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќа

Забелешка : големината е messured од страна, ве молиме овозможи 03cm грешка, thansk многу за вашето разбирање !

Гаранција & Одржување : Ние нудиме на 1месец слободна замена Ве молиме имајте предвид дека купувачите се

Назад Со 17 Степен Свиткано За Да Се Обезбеди Удобно ЧувствоГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ (Кул Max,Кожата Пријателски)

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ве мол

Ретки предмети и големи нарачки може да потрае малку подолго Како ние се стремиме да се обезбеди меѓусе

ПРЕВОЗОТ ТЕРМИН : 1.Ние Брод од страна на Кина Пост Воздух Mail Тоа е Бесплатен Превозот.Ние треба за 6 дена

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивото

Супер НеделаНие сме стручни во спортски serires индустрија за многу години.Имаме целосна збирки на тимот в

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

♥100% Сосема Нов и Висок Квалитет.♥ Тоа доаѓа со велосипедизам подлога; Гел Подлога♥ Тоа може да ви се ис

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

Ако сакате да го нарачате повеќе,ве молиме контактирајте со нас за цената & превозот methord.Ние Брод од стр

Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири

Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!! Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и д

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими Превозот ? Кога ќе се примени на

Ткаенини : 3 слоеви составен од ткаенина 50 D*30 D бело млеко свила + Висока температура мембрана + бела решет

Имаме експертско знаење за различни материјали и производство на технологија е потребноза доставување

Please wait...