0
clear
  • Велосипедот Касета Flywheel Freewheel Lockring Смена Отстранување Чудак Поправка Алатка Расклопување Приклучок За Планински Велосипед
  • -20%
  • -20%
Велосипедот Касета Flywheel Freewheel Lockring Смена Отстранување Чудак Поправка Алатка Расклопување Приклучок За Планински Велосипед

Велосипедот Касета Flywheel Freewheel Lockring Смена Отстранување Чудак Поправка Алатка Расклопување Приклучок

DEN 72.00
DEN 47.00

Количината на стоката
Тековен


Карактеристики :
1. Одговара за било shimano или друг бренд splined дното заградата
2. Погодна за секој 20 заби splined тип на дното заградата -генерално тип користи за било велосипед со suntour, shimano, truvativ chainset
3. Алатката може да се користи или со 24mm приклучок, клуч или прилагодливи spanner
4. Да се отстранат на повеќе-freewheels и други кула на тркала планински велосипеди и велосипеди на патот
Спецификации :
Боја : Црна
Материјал : јаглероден челик
Големина : околу 28 x 27 x x x x 27 mm
Внатрешен дијаметар : за 19.6 mm
Заби : 12 заби
Облик : 6-pin завртка облик
1 x Freewheel Смена Алатка [relateproductdetail/]

Детални карактеристики

Тип:
Мултифункционален Алатки
Бренд Име:
ROBESBON
Тип:
Freewheel Смена Алатка
Материјал:
Јаглероден Челик
боја:
Црна
Внатрешен Дијаметар:
Заби:
Обликот:

Слични производи

П : Време на Испорака : О : Ако производи уште во Транзит ,и вашиот испорача времето ќе истече ,ве молиме ко

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број 12 месеци Прои

2016 година ICAN Професионални Јаглерод Песна Заврши Велосипед UD Мат Песната Вилушка еден брзина јаглерод

Нашите eвелосипед колекции се лесно да се инсталира и ќе ви овозможи да ги конвертирате вашите стандард

Ова е нова види стакло смена Универзална стакло лифт за трајни круг и без очила во форма на напнатост пр

Спецификации : 1 Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорн

Инаку ние би сметаат дека item(s) е примена.предмети се испраќаат од страна на DHL Fedex ПРОЗОРЦИ EMS, стигнат до

360 W 100 VDC(24 S Lipo) 3.5 Amp Литиум / Liion / Lipo Батерија Полнач / Електрично Возило ПолначТекст : 110 V / 230 VAC 50 / 60 HZИзлез :

Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негатив

Опис на производот : Вклучуваат : 1 buc gopro адаптер со гром Материјал : adatper е легура , болт е челик Тежина : gopr

Пакување Листа : 1.E lelctric велосипед половина десната рака пресврт гасЗа Нас : Ние веруваме дека велосипед

16 S 58.4 V 5 A / 6 Amps Li Fe PO4 Батерија ПолначАлуминиумско Куќиште, со вентилаторот за ладењеГолемина : 170x90x63mmТежи

детали за производотT25 клуч Прстен Spannerглавно се користи во диск Сопирачки, подлошки опремени заврткидо

OR06 A3 6 Pin МИНИ Водадокажале кабел за моторни Топла продажба CE / EN ОдобрениПредности и ПоволностиКомпакте

Значи, кога ќе го поставите цел, ве молиме да ни кажете LVC (низок напон исклучување) ќе барање (ние може да

Велосипед Велосипед Метал Пневматик Pry Бар Челик Гуми Лост Настроената Поправка Алатка Соодветна за си

Бидејќи на различни следи и светлината,не може да постои нормален мали боја разлика,ве молиме donnot остав

Можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат • П

Ве молиме да Напомена : дијаметар на оваа торба е 8.5 cm ,ве Молиме да се споредат дијаметар на вашиот Велос

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Please wait...