0
clear
  • 41/41.4/41.5/41.8/42mm ГИГАНТ СВТ UCC полу-интегрирана карбонски влакна spacer слушалки половина скриени врвот матични капа патот имајќи слушалки
  • -20%
  • -20%
41/41.4/41.5/41.8/42mm ГИГАНТ СВТ UCC полу-интегрирана карбонски влакна spacer слушалки половина скриени врвот матични капа патот имајќи слушалки

41/41.4/41.5/41.8/42mm ГИГАНТ СВТ UCC полу-интегрирана карбонски влакна spacer слушалки половина скриени врвот

DEN 1440.00

Количината на стоката
Тековен


Бебето на Тајван Neco Peilin сад група, големината на слушалки е 41.4. Внатрешни имајќи е 39, многу посебни, навистина вредни е на дното на блок и да го покрие со алуминиумска обработка делови и нивните тенки структура овозможи обработка стегање е многу тешко и многу такса алуминиумски материјал.
41.4 сад еднострано дебелина на 1.1 мм дебел, старо го оценувате висока, особено тешко обработка, внатрешниот дупка со дијаметар од дополнителни 39 Peilin 30, обичните Peilinbi Palin да 2mm тенок, толку соодветната цена е исто така многу скап. NECO општи Palin сад група за цената на 96 јуани, цената е 148 јуани сад група.
Со нормален сад Palin, за блок на крајот на Алуминиум Легура 7075 сад група на телесната тежина е за 105 грама,
На чинијата група поради помалата големина, тежина на 87 грама.

Детални карактеристики

Висина:
-
Материјал:
AL/карбонски влакна
Создаден Diamete:
-
Надворешен дијаметар:
-
Број На Модел На:
41.4
Тежина:
86g
Големина:
41.4

Слични производи

Имајќи Тип : MR106Имајќи дијаметар : 6Имајќи OD : 10Имајќи висина : 2.5Структура : Длабоко ЖлеботТип : ТопкаЗапеч

6 mmТежина : 380+ / 15g по парче(XC верзија)420+ / 15g по парче(СУМ верзија)480+ / 15g по парче(DH верзија)Собранието Дупка

започнетекрајотОвална чинија специјален синџир fastener уред (водич тркала БЕСПЛАТНО)Тежина : 58 gМатеријал

LITEPRO патот велосипед MTB велосипед флексибилни кочница кабел глупак водич анодна шарени нерѓосувачки пр

Диск Кочница Црево Barb & Компресија Фитинг за SRAM или СТРАСТВЕН10 Сет по Цел

Ако клиентите сакаат стоката да се превезува со DHL,Fed Ex или ТНТ, ве Молиме контактирајте со нас однапред...

Велосипед Велосипед Конзолни Кочница РачкатаОваа кочница рачката е sepcially дизајниран да одговара за и и

Па се чувствуваат слободни да контакт.Вашето задоволство е многу важен за нас.Нашата посветеност да ви

2017 Топла Велосипедизам во задното Седиште Перница Покрие Дебели ГЕЛ Планински Велосипед на Патот Велос

Имајќи Тип : 685 ZZИмајќи дијаметар : 5Имајќи OD : 11Имајќи висина : 5Структура : Длабоко ЖлеботТип : ТопкаЗапеч

Имајќи Тип : 694 ZZИмајќи дијаметар : 4Имајќи OD : 11Имајќи висина : 4Структура : Длабоко ЖлеботТип : ТопкаЗапеч

Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд ПолуМетален Смола Диск накладките Suitble За : Magura : Louise / Клара 2001 Количина : 4 пар

Бренд : KMCМодели : X9.93, X10 EL, X10 EPT, X10 L, X11.93, X11 EL, X11 EPT, X11 L, X11 SL, Z99.Брзина : 9 / 10 / 11 Брзина.Тежина : 242320 gКарактер

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да зам

Please wait...