0
clear
  • 1 Пар MTB Велосипед Велосипед се Справи со Handlebar Мека Трајни Сунѓерот Бар Контрола Опфаќа
  • -20%
  • -20%
1 Пар MTB Велосипед Велосипед се Справи со Handlebar Мека Трајни Сунѓерот Бар Контрола Опфаќа

1 Пар MTB Велосипед Велосипед се Справи со Handlebar Мека Трајни Сунѓерот Бар Контрола Опфаќа

DEN 55.20
DEN 48.00

Количината на стоката
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Лесни & Nonslip за да зафат, се безбедни за употреба. Апсорбираат вибрациите и да му се даде на возачот повеќе се чувствуваат удобно. Издржливи пена, е супер светло и удобно. Анти-пропадна дизајн, лесна инсталација. Во голема мера се погодни за повеќето велосипед handlebars. Големина : Кол надворешниот : 33mm, Кол внатрешниот : 21mm, Должина : 125mm;(приближно) Материјал : Пена Сунѓерот Боја : Сина/Црвена/Црна Количина : 1 пар(2 парчиња) Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Пар Handlebar Костец x 1 (Нема мало пакет)

Детални карактеристики

Бренд Име:
QILEJVS
Материјал:
Пена сунѓерот
Материјал:
Пена сунѓерот
боја:
Сино/Црвена/Црна
Големина:
Кол надворешниот

Слични производи

Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препора

Услови за ПродажбаУвозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Се Враќа П

Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви

Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail.ОПИС & МАТЕРИЈАЛИГолем

FOURIERS ХАS018DI2PN Легура Аеро spacer за SHIMANO® DI2 раскрсница, специјален дизајн достапни Поправи Pinarello® вилушка...

Бренд : KMCМодели : X9.93, X10 EL, X10 EPT, X10 L, X11.93, X11 EL, X11 EPT, X11 L, X11 SL, Z99.Брзина : 9 / 10 / 11 Брзина.Тежина : 242320 gКарактер

6)УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празницит

Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд Метален Диск накладките Suitble За : Страствен : Код R,Код 20112014 Количина : 2 пара (4

прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на де

До 2015 НОВ Стил Sintered велосипед накладките Пакување : ПП торба Материјал : Целосна Метал( Sintered) Sintered наклад

Велосипед Велосипед Конзолни Кочница РачкатаОваа кочница рачката е sepcially дизајниран да одговара за и и

Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30

Опис на производот ЗАБЕЛЕШКА : Русија клиент ве молиме пополнете во полно име.

започнетекрајотОвална чинија специјален синџир fastener уред (водич тркала БЕСПЛАТНО)Тежина : 58 gМатеријал

2017 Топла Велосипедизам во задното Седиште Перница Покрие Дебели ГЕЛ Планински Велосипед на Патот Велос

Please wait...