0
clear
  • 500pcs Симулација на Цреша Ливчиња Ливчиња од Роза Свадба Ливчиња Лажни Вештачко Цвеќе За Дома И Свадба Декорација
  • -20%
  • -20%
500pcs Симулација на Цреша Ливчиња Ливчиња од Роза Свадба Ливчиња Лажни Вештачко Цвеќе За Дома И Свадба Декорација

500pcs Симулација на Цреша Ливчиња Ливчиња од Роза Свадба Ливчиња Лажни Вештачко Цвеќе За Дома И Свадба Декорација

DEN 182.40
DEN 155.00

Количината на стоката
Тековен


Опис На Производот
500pcs Симулација на Цреша Ливчиња Ливчиња од Роза Свадба Ливчиња Лажни Вештачко Цвеќе За Дома И Свадба Декорација
Состојба : 100% нов и висок квалитет
Употреба : Катира Партија/Роденден/фестивал Декорации
Пакување : 500 компјутери
Боја : 4 бои како што сликите покажуваат
боја може да се меша и забелешка боја ви се допаѓа кога ставате ред
Note1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Note2 : Производ големина може да има грешки, ве молиме да се разбере.

Детални карактеристики

Бренд Име:
DIY куќа
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
CH-937
Стил:
Цвет
Пакет:
OPP вреќа
занаети:
упатство
Материјал:
Свила
боја:
Црвена,Виолетова,Розова,Беж
НЕМА.:
CH-937-020
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Ливчиња

Слични производи

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Опис : Овие Убави ми

Шарени Свила Цвеќиња вештачко цвеќе 15 глави Мини Зголеми Дома Декор за свадба мал букет рози декорација

6x4cmПакување : OPP ВРЕЌАПратката ќе добиете е микс 6 бои(50pcs за секоја боја) Tks : )Жал ми е! Ние не го бродот во И

Зелено Растение Остава Трева Декоративни Цвеќиња Вештачки Цвеќиња За Домашна Декорација Вештачка Трев

Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 60 работни денови на светот.Реа�

Име : stamens калинка материјали : stamens боја : сликата покажуваДимензии : 1.5 cm количина : 144 ПАРЧИЊАСовет : ние и

Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам Ние мож�

Ви посакувам среќен шопинг Ние ќе има попуст трговија на големо цена работат напорно., Улица, Град, Регио

Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на и�

12pcs Розова Мали Пластични Цвет Мини Бери Вештачки Пластични Цвеќиња за Декорација 0430 Бесплатен Превозо�

Објектот Спецификации Тип : Декоративни цвеќиња и garlands Повод : Wedding Style : Flower Type : Цутот на црешни опис на П�

Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Одличен материјал за DIY проектСос�

Зголеми цвет букет , Должина околу 48cm, Секој пакет има 6 зголеми цвет глави( дијаметар е за 9cm ) и 6 мал цвет

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Герма

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 1828 дена www Превозот цена : Тоа зав�

Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни �

гроздобер парична казна слатка добро рачно изработени луксузни пурпурна свадба превез се облекуваат с�

Оваа продавница на многу нови производи, добредојдени да се купи, ви благодаримеДетали За ПроизводотИм�

Свадба Цвет Ѕид Цвет Penals се Зголеми & Hydrangeas Луксузни Свадба Позадина со Стојат Декорација Белата Боја на

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Пред да с

Western Union се исто така добредојдени.Точка бр : S218 AПакување : Opp вреќа+Картонска Кутија Ве молиме проверете �

CAMMITEVER 6 Глави / куп Зголеми Африкански Chrysanthemum Hydrang Деверуша Булчински Букет Латекс Вештачко Цвеќе За Пар

Ако имате посебни requriments на вештачки производи ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате директно о

Превозот Компании : Ние ги користиме пратката од страна на "ЕМС", "ПРОЗОРЦИ","DHL","FEDEX" "ТНТ".Тоа се 20pcs.Answer : ____

Ние ќе го избере најдобриот превозот начин да брод за вас.Превозот Компании : Ние ги користиме пратката �

Топло добредојде на мојот земјата на чудата.Epacket : Tracable,ефикасна испорака метод,Може да Брод на овие coutries

Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам Ве молиме проверете со вашиот �

Напојување може да се 3 V со батерија кутија; normaly ние use3x AA Батеријата Кутија,За Трансформатор тип : 3 V,12 V, 2

Добредојдовте во мојата продавницаСреќна свадба да ви!Опис На ПроизводотСостојба : НоваБоја : како на с�

Please wait...