0
clear
  • Убаво Тифани Вештачки Вкусен свила Цвет Декоративни Невестата букет Булчински Свадба Букет Тифани сина боја Ramo Де Novia
  • -20%
  • -20%
Убаво Тифани Вештачки Вкусен свила Цвет Декоративни Невестата букет Булчински Свадба Букет Тифани сина боја Ramo Де Novia

Убаво Тифани Вештачки Вкусен свила Цвет Декоративни Невестата букет Булчински Свадба Букет Тифани сина боја

DEN 2160.00
DEN 1836.00

Количината на стоката
Тековен

Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 60 работни денови на светот.(ЕМС 10 -20 дена) 3. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. Имаат убав ден, ви благодариме.но, не е отворен спор без контакт. Експрес : 5-10 дена. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Наплата & Се Враќа & Испраќање 1. многу убаво .

Детални карактеристики

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
ЧАБИ ДЕТЕ
Цвет Стил:
Цвет Букет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ДД-WC0006afaf
Материјал:
Свила
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Точка име :
вештачко цвеќе свадба булчински букет
Пакет Содржина:
1 свадба букет
Употреба:
свадба партија

Слични производи

Зелено Растение Остава Трева Декоративни Цвеќиња Вештачки Цвеќиња За Домашна Декорација Вештачка Трев

6x4cmПакување : OPP ВРЕЌАПратката ќе добиете е микс 6 бои(50pcs за секоја боја) Tks : )Жал ми е! Ние не го бродот во И

Шарени Свила Цвеќиња вештачко цвеќе 15 глави Мини Зголеми Дома Декор за свадба мал букет рози декорација

Име : stamens калинка материјали : stamens боја : сликата покажуваДимензии : 1.5 cm количина : 144 ПАРЧИЊАСовет : ние и

Зголеми цвет букет , Должина околу 48cm, Секој пакет има 6 зголеми цвет глави( дијаметар е за 9cm ) и 6 мал цвет

Ние ќе го избере најдобриот превозот начин да брод за вас.Превозот Компании : Ние ги користиме пратката

6pcsЕден куп на шест цениЦвеќиња за 5cm во дијаметар вкупната должина на цвеќиња е за 8cmЦвет материјал за те

CAMMITEVER 6 Глави / куп Зголеми Африкански Chrysanthemum Hydrang Деверуша Булчински Букет Латекс Вештачко Цвеќе За Пар

Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.Answer : _________________

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Пред да с

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

гроздобер парична казна слатка добро рачно изработени луксузни пурпурна свадба превез се облекуваат с

Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 60 работни денови на светот.Реа

Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации Предмети се ис

12pcs Розова Мали Пластични Цвет Мини Бери Вештачки Пластични Цвеќиња за Декорација 0430 Бесплатен Превозо

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 1828 дена www Превозот цена : Тоа зав

Опис На Производот500pcs Симулација на Цреша Ливчиња Ливчиња од Роза Свадба Ливчиња Лажни Вештачко Цвеќе

Ако имате посебни requriments на вештачки производи ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате директно о

Различни стилови на рачно изработени цветови, убава декоративен ефект, може да биде нарачана од различн

Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на и

Peonies цвет ѕид Свадба ДекорацијаГолемината на 1 buc е 60cm * 40cmЦената е за 10 компјутериPls се земе внимание,цена

4419Вечен цвет подарок кутија, стаклен капак, цвет поле, се зголеми кутија, DIY, Денот на Вљубените подароци,

Please wait...