0
clear
  • година нови Прекрасни рачно изработени Вештачки Вкусен Декоративни Цвеќиња Невеста, Свадба, Свадба Букети розова сина боја Ramo Де Novia
  • -20%
  • -20%
година нови Прекрасни рачно изработени Вештачки Вкусен Декоративни Цвеќиња Невеста, Свадба, Свадба Букети розова сина боја Ramo Де Novia

година нови Прекрасни рачно изработени Вештачки Вкусен Декоративни Цвеќиња Невеста, Свадба, Свадба Букети

DEN 2879.52
DEN 2448.00

Количината на стоката
Тековен

за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Експрес : 5-10 дена. многу убаво . Ви благодариме!
Превозот Услови 1. Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 60 работни денови на светот. Купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.но, не е отворен спор без контакт. Повратни информации Доколку вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации. Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
100% сосема нов вештачки вкусен свадба букет Забелешка : се Мери со рака,тоа може да се 1-2cm разлика. Наплата & Се Враќа & Испраќање 1.(ЕМС 10 -20 дена) 3. e-Пакет : 10-25 дена . Ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ слика за нас веднаш, тогаш ние ќе ја или враќање на вас. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
2016 година нови Прекрасни рачно изработени Вештачки Вкусен Декоративни Цвеќиња Невеста, Свадба, Свадба Букети розова сина боја Ramo Де Novia
Точка име : вештачки вкусен свила цвет свадба булчински / деверуша букет
Димензии : дијаметар е за 20cm , висина е околу 28cm . Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр.

Детални карактеристики

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
ЧАБИ ДЕТЕ
Цвет Стил:
Цвет Букет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ДД-WC0006afa
Материјал:
Свила
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Точка име :
вештачко цвеќе свадба булчински букет
Пакет Содржина:
1 свадба букет
Употреба:
свадба партија
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет

Слични производи

4419Вечен цвет подарок кутија, стаклен капак, цвет поле, се зголеми кутија, DIY, Денот на Вљубените подароци,

Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Вкупна

Објектот Спецификации Тип : Декоративни цвеќиња и garlands Повод : Wedding Style : Flower Type : Цутот на црешни опис на П

Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 60 работни денови на светот.Реа

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Зелено Растение Остава Трева Декоративни Цвеќиња Вештачки Цвеќиња За Домашна Декорација Вештачка Трев

Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам Ние мож

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Герма

Име на производ Hydrangea ливчињаПакување состав 175pcs Hydrangea Ливчиња 50 g )Материјалот Свила платноСпецификаци

Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка Кина пост воздух mail и Кин

6pcsЕден куп на шест цениЦвеќиња за 5cm во дијаметар вкупната должина на цвеќиња е за 8cmЦвет материјал за те

гроздобер парична казна слатка добро рачно изработени луксузни пурпурна свадба превез се облекуваат с

4cm свила Кристал цреша Вештачки Трендафил цвеќе за свадба DIY Декоративен Венец Scrapbooking Лажни цвет 60pcs / мн

ние сме munufaturing фабрика,ако вашиот број е многу голем ,pls ме контактирате директно да negociate подобра цена ,ц

96 / парче Царинските такси во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.98 / парче па

Топло добредојде на мојот земјата на чудата.Epacket : Tracable,ефикасна испорака метод,Може да Брод на овие coutries

Опис100% Сосема нов,не се користиМатеријали : Свила видов +пластикаГолемина : околу 15cm(6") / 20cm(8") / 25cm (10")30cm(1

Напојување може да се 3 V со батерија кутија; normaly ние use3x AA Батеријата Кутија,За Трансформатор тип : 3 V,12 V, 2

Please wait...