0
clear
  • 40cm*60см Романтична Топла Црвена роза цвет ѕид свадба декорација дома декор партија цвеќиња ѕид
  • -20%
  • -20%
40cm*60см Романтична Топла Црвена роза цвет ѕид свадба декорација дома декор партија цвеќиња ѕид

40cm*60см Романтична Топла Црвена роза цвет ѕид свадба декорација дома декор партија цвеќиња ѕид

DEN 36000.00

Количината на стоката
Тековен


Peonies цвет ѕид Свадба Декорација
Големината на 1 buc е 60cm * 40cm
Цената е за 10 компјутери
Pls се земе внимание,цената е за 10 компјутери 40cm*60см цвет ѕид како што е подолу :

Детални карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
n
Стил:
Цвет

Слични производи

Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Вкупна

Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 60 работни денови на светот.Реа

Western Union се исто така добредојдени.Точка бр : S218 AПакување : Opp вреќа+Картонска Кутија Ве молиме проверете

CAMMITEVER 6 Глави / куп Зголеми Африкански Chrysanthemum Hydrang Деверуша Булчински Букет Латекс Вештачко Цвеќе За Пар

Топло добредојде на мојот земјата на чудата.Epacket : Tracable,ефикасна испорака метод,Може да Брод на овие coutries

Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Одличен материјал за DIY проектСос

на слика Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Овие трошоци се на купувачот одгов

6pcsЕден куп на шест цениЦвеќиња за 5cm во дијаметар вкупната должина на цвеќиња е за 8cmЦвет материјал за те

Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.Ако ви треба било каква промен

Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи,ние ќе ги реши сите про

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Ние само бесплатен превозот во некои земји(велика БРИТАНИЈА, САД, Шпанија ,Франција, Нов зеланд, Австрал

ние сме munufaturing фабрика,ако вашиот број е многу голем ,pls ме контактирате директно да negociate подобра цена ,ц

Опис На Производот500pcs Симулација на Цреша Ливчиња Ливчиња од Роза Свадба Ливчиња Лажни Вештачко Цвеќе

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Пред да с

Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

Превозот Компании : Ние ги користиме пратката од страна на "ЕМС", "ПРОЗОРЦИ","DHL","FEDEX" "ТНТ".Тоа се 20pcs.Answer : ____

Оваа продавница на многу нови производи, добредојдени да се купи, ви благодаримеДетали За ПроизводотИм

Зголеми цвет букет , Должина околу 48cm, Секој пакет има 6 зголеми цвет глави( дијаметар е за 9cm ) и 6 мал цвет

Ви посакувам среќен шопинг Ние ќе има попуст трговија на големо цена работат напорно., Улица, Град, Регио

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Герма

Напојување може да се 3 V со батерија кутија; normaly ние use3x AA Батеријата Кутија,За Трансформатор тип : 3 V,12 V, 2

Ако имате посебни requriments на вештачки производи ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате директно о

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Опис : Овие Убави ми

Please wait...