0
clear
  • 4cm свила Кристал цреша Вештачки Трендафил цвеќе за свадба DIY Декоративен Венец Scrapbooking Лажни цвет 60pcs/многу
  • -20%
  • -20%
4cm свила Кристал цреша Вештачки Трендафил цвеќе за свадба DIY Декоративен Венец Scrapbooking Лажни цвет 60pcs/многу

4cm свила Кристал цреша Вештачки Трендафил цвеќе за свадба DIY Декоративен Венец Scrapbooking Лажни цвет 60pcs/многу

DEN 414.24
DEN 331.00

Количината на стоката
Тековен

4cm свила Кристал цреша Вештачки Трендафил цвеќе за свадба DIY Декоративен Венец Scrapbooking Лажни цвет 60pcs/многу
Материјал : Ткаенина+Кристал Боја : Како на сликата. Можете да наведете боја на Цвет големина : околу 3,5 4cm Грешка Опсег : 0.5 cm Пакување : 6pieces/букет, 60pieces/кеси Пакет : Ние нудиме тетрапак пакување. Се користи : Weding декоративни ,Дома декоративни,украс ,Гарланд декорација.DIY ќе картичка или подарок кутија.

Детални карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Орхидеи
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
кристал Цвеќиња-60
Бренд Име:
HUADODO
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
боја:
Бела,Розова.Црвена.Сина.Крем.Жолта.портокал
Големина:
за 4cm
е-прилагодена:
Yes
Материјал:
sillk+Ткаенина +Кристал
Повод:
Свадба букет/ headwear декорација,гарланд,
Пакет:
60Pieces/многу
Тип:
Невестата Букет/Свадба Цвет

Слични производи

6pcsЕден куп на шест цениЦвеќиња за 5cm во дијаметар вкупната должина на цвеќиња е за 8cmЦвет материјал за те

4419Вечен цвет подарок кутија, стаклен капак, цвет поле, се зголеми кутија, DIY, Денот на Вљубените подароци,

Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам Ве молиме проверете со вашиот

Зголеми цвет букет , Должина околу 48cm, Секој пакет има 6 зголеми цвет глави( дијаметар е за 9cm ) и 6 мал цвет

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 1828 дена www Превозот цена : Тоа зав

ние сме munufaturing фабрика,ако вашиот број е многу голем ,pls ме контактирате директно да negociate подобра цена ,ц

Ако имате посебни requriments на вештачки производи ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате директно о

Ние само бесплатен превозот во некои земји(велика БРИТАНИЈА, САД, Шпанија ,Франција, Нов зеланд, Австрал

Свадба Цвет Ѕид Цвет Penals се Зголеми & Hydrangeas Луксузни Свадба Позадина со Стојат Декорација Белата Боја на

Моден Орхидеи Вештачки Цвеќиња DIY Вештачки Пеперутка Орхидеи Свила Цвет Букет Phalaenopsis Свадба Дома Декор

Опис100% Сосема нов,не се користиМатеријали : Свила видов +пластикаГолемина : околу 15cm(6") / 20cm(8") / 25cm (10")30cm(1

Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи,ние ќе ги реши сите про

Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.Answer : _________________

Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.Ако ви треба било каква промен

Оваа продавница на многу нови производи, добредојдени да се купи, ви благодаримеДетали За ПроизводотИм

Задоволството на клиентите е многу важно за нас.Ако ви треба било каква промена во врска со КОЛИЧИНА на

6x4cmПакување : OPP ВРЕЌАПратката ќе добиете е микс 6 бои(50pcs за секоја боја) Tks : )Жал ми е! Ние не го бродот во И

на слика Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Овие трошоци се на купувачот одгов

Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на и

Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

Ние ќе го избере најдобриот превозот начин да брод за вас.Превозот Компании : Ние ги користиме пратката

Превозот Компании : Ние ги користиме пратката од страна на "ЕМС", "ПРОЗОРЦИ","DHL","FEDEX" "ТНТ".Тоа се 20pcs.Answer : ____

Објектот Спецификации Тип : Декоративни цвеќиња и garlands Повод : Wedding Style : Flower Type : Цутот на црешни опис на П

Please wait...