0
clear
  • Freeshipping SN74HC191 74HC191N
  • -20%
  • -20%
Freeshipping SN74HC191 74HC191N

Freeshipping SN74HC191 74HC191N

DEN 762.24
DEN 724.00

Количината на стоката
Тековен


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
добредојдовте на следната посета. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Време На Испорака : Земја Прибл. Време на испорака
Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Детални карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHIJIE
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move
is_customized:
1

Слични производи

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат Ние нема да наплата на превозот о�

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Ние ќе рефундирање на ВА�

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни �

4.7 НУ:10 NF:22 NF:33 NF:47 NF:100 NF:150 NF:220 NF:330 NF:470 NF:680 NF:1 UF:Игра уреди замена на делови

Секоја школка спакувани во ПП торба Високо квалитетна ABS Пластика школка за MEGADRIVE или БИТИЕ, NTSC или PAL игр

Замена Целосен Сет Транспарентни, Јасни Пред Назад Домување Школка Случај Покритие Одговара За Playstation 4

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни �

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни �

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го ваш

Ние само брод да се потврди цел адреси Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смет�

Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) н�

Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.Треба само 5 чекори, MAYSIN продавн

Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Повратни инф�

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1...

AD8066 ARZ 8066 AR AD8066 A AD8066 оперативни засилувач печ SOP8 бренд нови оригинални место

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ �

Please wait...