0
clear
  • Калено Стакло Јасно Full HD Екран Заштитник Покривање со Заштитен Филм Guard за Sony PlayStation Psvita PS Вита PSV 1000 Конзола
  • -20%
  • -20%
Калено Стакло Јасно Full HD Екран Заштитник Покривање со Заштитен Филм Guard за Sony PlayStation Psvita PS Вита PSV 1000 Конзола

Калено Стакло Јасно Full HD Екран Заштитник Покривање со Заштитен Филм Guard за Sony PlayStation Psvita PS

DEN 124.32

Количината на стоката
Тековен

Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини. И Трае 3-10 Дена Од Express. Ние Ќе Работиме Со Вас Да Ги Реши Сите Проблеми. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет. Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона.
Опис : Заштитете го вашиот PSV пред LCD екран и Назад против прашина и гребнатини Нуди тешко, издржлив, транспарентен површината, додека одржување на LCD екранот чисти и unscratched Придава без проблеми со авто-почитуваат површина; не остава остатоци кога отстранети
Пакет содржи : 1 X Предно Стакло заштитна фолија за PSV 1000
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи. Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход. Сите Вратени Предмети Мора да Биде Во Оригинална Амбалажа И Мора да Ни овозможи Со Превозот Следење на Број, Специфична Причина За Враќање, И Вашиот PO # . Ние Не Сме Одговорни За Било Обичај Должност Или Увоз Доход. Ако Имате Било Какви Прашања За Производите Што Сте Го Добиле, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето И Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ги Реши Проблемите И Да Бидете Задоволни. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена. Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина. Ве Молиме Да Ни Даде Позитивни Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни. Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата .

Детални карактеристики

Бренд Име:
KomoKe
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
Стакло HD заштитна фолија на Површината Guard за Sony PSV 1000 LCD Екран
SONY Модел:
PlayStation ВИТА

Слични производи

дозволете ни да знаете која боја не ти е потребно ?и се без допир тип контактирајте со нас на прво место.З

2, Ова е faceplate школка случај, за контролер.Ова е причината зошто ние го користиме само најдобрите делови и

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го ваш

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1. Должно

Секоја школка спакувани во ПП торба Високо квалитетна ABS Пластика школка за MEGADRIVE или БИТИЕ, NTSC или PAL игр

Нови HT71301 SOT89 Ниска Осипување Напонски Регулатор LDO (3 V) Чип Транзисторски

AD8066 ARZ 8066 AR AD8066 A AD8066 оперативни засилувач печ SOP8 бренд нови оригинални место

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Добредојдовте на нашата Продавница, Док

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нивдобредојдовте на следната посета.Ние одрж

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни

Ние само брод да се потврди цел адреси Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смет

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни

4.7 НУ:10 NF:22 NF:33 NF:47 NF:100 NF:150 NF:220 NF:330 NF:470 NF:680 NF:1 UF:Игра уреди замена на делови

Нови Директно BC549 BC549 B ДА92 0.1 A / 30 V Ниска Моќност Транзисторски

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Please wait...