0
clear
  • Сосема Нов Ноќ Визија 15 LED Низа IR Инфраред илуминатор светилка 850nm Водоотпорен Отворен за видео надзор Надзор Камера
  • -20%
  • -20%
Сосема Нов Ноќ Визија 15 LED Низа IR Инфраред илуминатор светилка 850nm Водоотпорен Отворен за видео надзор Надзор Камера

Сосема Нов Ноќ Визија 15 LED Низа IR Инфраред илуминатор светилка 850nm Водоотпорен Отворен за видео надзор

DEN 1881.60
DEN 1599.00

Количината на стоката
Тековен


Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и ќе биде ослободен, додека не се потврди доставувањето на вашата цел и се задоволни со тоа.
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и ќе биде ослободен, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа .
Ако ви се исполнат било каков проблем со нашиот објект или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се на frist време, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .

Детални карактеристики

Бренд Име:
smar
Број На Модел На:
SAE100-IR15ZL

Слични производи

1.леќа meterial е стакло и метал,без пластика.2.леќи на камерата може да се користи за висока температура и ла

За scammers ние ќе ги обезбеди сите докази и да известуваат за нив да aliexpress, што ќе резултира во купувачот е с

1 CH VGA излез е задолжително4 ве молиме да оставите позитивен ефект и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите

Метал Страна / Таванот инсталација Ѕид Носителот Стојат Заградата За видео надзор за Безбедност Куршум

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2 Видео компресија користење h 264 алгоритам, системот и

11 b / g / n > Поддржуваат TCP / IP, ONVIF, RTSP, P2 P SMTP, HTTP, FTP, PPPo E и други поврзани со Интернет протоколи;Спецификација

пакување листа : 1x Аудио ПикапТехнички Параметар : 1) Аудио следење опсег : 5150 метар квадратен2) Оперативе

Карактеристики : 1 1 / 2.8" 2.0 Мегапикселна CMOS Сензор2 25 / 30fps 1080 P, HD TVI Видео Стандард3 Голема брзина, долга дал

Азил за Домашна Wifi Камера 360 Степен Широк Приказ Агол Fisheye Панорамски Безжични IP Камера Затворен двонасо

PUAroom бесплатен СТАН на софтверот на телефонот таблет КОМПЈУТЕР гледање PTZ wifi ip безбедносната камера

: Повеќето наредби брод во рок од 12 работни дена ПО добивањето на плаќање (со исклучок на Одмор)...

AHD 4 CH Двојно SD Картичка 3 G WIFI, GPS Мобилни DVR(LSZA6504 DGWF)1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2...

5" Хард Диск до 2 T, SD Картичка за да 128g(не се вклучени)Поддршка обратна функција огледалоПоддршка PC Репрод

Објектот спецификите Бренд Име : никој Број на Модел : HKMZ1 A Излез Тип на : DCConnection : Plug Во is_customized : Yes Употреб

Пакет Детали : 1 X 4 CH Wifi NVR1 X Напојување за NVR1 X USB Глушец1 X Брз ВодичНема Хард Диск Или 1 TB HDD (Зависи од произ

Гаранцијата не се однесува на поправка или замена направени потребни од страна на билонадворешна причи

Вовед : Инфраред јас lluminators (или IR illuminators) обично се користи кога амбиентална светлина се или не се присут

4 GHz Аудио : Вграден микрофон Нето интерфејс : 1*RJ45,10 / 100 Напојување : DC 12 VЗа Испорака : 1 Ќе има 7 дена да конт

264 / MJPEGАудио компресија : G.8 mm 12mm, 4 XПромена на времето на ветер : за 1.1 x мрежа за контрола на пристап, IP ад

Аларм се Активира P2 P HD 720 P Безжични IP Камера IR Ноќ Визија

IPC8600 ОСНОВНИОТ МОДЕЛ Производ Линк подолу : ​2.целосна функции 7inch видео надзор Тестер IPC8600 Серија на Екр

Please wait...