0
clear
  • Smar Ноќ Визија Помошни Инфраред 15 LED Низа IR илуминатор Светилка IP66 Водоотпорен за Безбедност на системи за видео надзор Надзор Камера
  • -20%
  • -20%
Smar Ноќ Визија Помошни Инфраред 15 LED Низа IR илуминатор Светилка IP66 Водоотпорен за Безбедност на системи за видео надзор Надзор Камера

Smar Ноќ Визија Помошни Инфраред 15 LED Низа IR илуминатор Светилка IP66 Водоотпорен за Безбедност на системи

DEN 1872.00
DEN 1591.00

Количината на стоката
Тековен

Гаранцијата не се однесува на поправка или замена направени потребни од страна на било
надворешна причина, вклучувајќи, без ограничување, рѓа, корозија, гром, пожар, кражба, дела на природата, небрежност,злоупотреба, злоупотреба, промена, инсталација, испорака, неовластено поправки, електричната енергија или недостаток.
Ако објектите се изгубена или оштетена на начин за нас, купувачот треба да бидат одговорни за загуба.Долго растојание до 50-120m возвишеното
4.
Ние ја прифати замена за било каква причина во рок од 7 дена од вашата потврда.Во голема мера се подобри ефикасноста на слаба светлина камера, помош за производство на подобро слика во ноќта и темнината
3.

Детални карактеристики

Бренд Име:
smar
Број На Модел На:
A-SAE100-IR15ZL

Слични производи

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште�

Повратни информации : ние сме Мобилни DVR и кола / Автобус / Камион камера фабрика.за вашето задоволство и �

: Повеќето наредби брод во рок од 12 работни дена ПО добивањето на плаќање (со исклучок на Одмор)...

4 GHz Аудио : Вграден микрофон Нето интерфејс : 1*RJ45,10 / 100 Напојување : DC 12 VЗа Испорака : 1 Ќе има 7 дена да конт�

PUAroom бесплатен СТАН на софтверот на телефонот таблет КОМПЈУТЕР гледање PTZ wifi ip безбедносната камера

Ако имате купување на IP Камера од други производители, потоа поврзете на нашата мрежа видео рекордер пр�

пакување листа : 1x Аудио ПикапТехнички Параметар : 1) Аудио следење опсег : 5150 метар квадратен2) Оперативе�

1.леќа meterial е стакло и метал,без пластика.2.леќи на камерата може да се користи за висока температура и ла�

IPC8600 ОСНОВНИОТ МОДЕЛ Производ Линк подолу : ​2.целосна функции 7inch видео надзор Тестер IPC8600 Серија на Екр�

За scammers ние ќе ги обезбеди сите докази и да известуваат за нив да aliexpress, што ќе резултира во купувачот е с

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Аларм се Активира P2 P HD 720 P Безжични IP Камера IR Ноќ Визија

711 A Спогодба поддршка Рекорд & репродукција Рекорд режим manual>аларм>motion detection>мерењето локалните репроду�

264 / MJPEGАудио компресија : G.8 mm 12mm, 4 XПромена на времето на ветер : за 1.1 x мрежа за контрола на пристап, IP ад�

dianxiaobao_1700 TVL плоча DSP 8510+V01DIY Вашите Сопствени видео надзор Камера, Не е невозможно повеќе.700 TVL Аналогни ви�

Метал Страна / Таванот инсталација Ѕид Носителот Стојат Заградата За видео надзор за Безбедност Куршум

8mm / Ф1.4 HD 3 MP 1 / 2.5" Инчен IR Ноќ Визија Објектив за CCD видео надзор за Безбедност на Камера Краток Опис : Фун�

Пакет Детали : 1 X 4 CH Wifi NVR1 X Напојување за NVR1 X USB Глушец1 X Брз ВодичНема Хард Диск Или 1 TB HDD (Зависи од произ�

5" Хард Диск до 2 T, SD Картичка за да 128g(не се вклучени)Поддршка обратна функција огледалоПоддршка PC Репрод

Вовед : Инфраред јас lluminators (или IR illuminators) обично се користи кога амбиентална светлина се или не се присут

0 Супер Мега Пиксели AHDH Систем Главниот ЧипВисоки перформансиNVP2441 H ISP процесор Ефективни Пиксели ПАЛ : 192

Bear Ho Ho 720 P 2.0 ПРАТЕНИК 1 Во 2 Андроид+Компјутер Endoscope USB 6 LED 7mm Водоотпорен Inespection Камера / ВидеоФункција : Мод

Азил за Домашна Wifi Камера 360 Степен Широк Приказ Агол Fisheye Панорамски Безжични IP Камера Затворен двонасо

Овој објект е затворен и отворен целосна тави со вграден декодер, во која, на декодерот усвојува увезени

Супер Full HD 1080 P AHD DVR (Вклучувајќи USB Глушец +Далечински Контролер+Прирачник за Корисникот +ЦД)2.Поддршка IRН

264 / MjpegКомпресија Стапка32 Kbps~16 MbpsSmart АлармотДвижење откривање, Occlusion & Меморија грешка алармотПоддржува

Please wait...