0
clear
  • 2 парчиња/постави Големи и мали Видови Дрво Handbar Види Поправка Алатки Види Масло Четка за Отстранување и Чисти Часовници
  • -20%
  • -20%
2 парчиња/постави Големи и мали Видови Дрво Handbar Види Поправка Алатки Види Масло Четка за Отстранување и Чисти Часовници

2 парчиња/постави Големи и мали Видови Дрво Handbar Види Поправка Алатки Види Масло Четка за Отстранување и

DEN 419.52
DEN 336.00

Количината на стоката
Тековен

2 парчиња/постави Големи и мали Видови Дрво Handbar Види Поправка Алатки Види Масло Четка за Отстранување и Чисти Часовници
Оваа четки се користи за чистење види масло кога отстранување на часовникот. Овој објект доаѓа со мал и голем 2 големина.
Го види четка има сјајни дрво handbar и квалитетот крзно, многу погодна за часовничар.
Пакет Листа
Голема четка * 1
Мала четка * 1
Пакет Тежина : 80g

Детални карактеристики

боја:
Жолта
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Тип:
Алатки
Објектот Должина:
13cm
Објектот Тежина:
80g
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Види Масло Чиста Четка
Бренд Име:
WRTOR
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Функција:
Види Отстранување Алатка за да се Види Масло Чистење
Објектот Ширина:
0.3cm

Слични производи

i Strap Светло Кафеава Рака За Apple Види 42mm Франција Теле кожа Види Рака со Класичен Pin тока одговара 42mm Apple Ви

18mm Целосна Керамички Види Бенд со Пеперутка Тока за AsZen Watch 2 Жените WI502 Q, за Huawei Види 2015 година, за Withings Activ

ЦРНОТО ЗЛАТОЦРНА РОЗА ЗЛАТОБЕЛА СРЕБРО.Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд1 x Надгради Линк Смена1 x Види Алат

Кристал Види Делови Кристал Дијамант Види Завртки Камења Поправка Види Додатоци Алатки horloge onderdelenСпеци

Детали за производот : Бенд Материјал : Премија од Нерѓосувачки Челик (Најновата Milanese Дизајн) Бенд Боја

Промет на големо со 10 PCS / многу Висок квалитет 22 MM вистинска кожа бенд Види бенд види ремени водоотпорен

Опис : 100% Бенд Нов и Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки челикТока Тип : Пати во текот затворач со без

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Tissot 1853 со Соодветен Конектор (T035 / PRC 200 T055 / T097, итн.)​ЦрнаТ

Висок Квалитет На Отворен Завршува ИгличкиДијаметар : 1.1 mmГолемина од 12mm да 29mm10 PCS за Секоја ГолеминаПре

Да драги мои купувачот : Прво на сите ви благодариме за изборот на нашата компанија производи! ! !Прво : Би

Pleasewithin 5 дена од добивање на пратката Овие трошоци се на купувачот одговорност Бидејќи ние не сме одгово

1 PCS Висок квалитет 18 MM 20 MM 22 MM вистинска кожа бенд Види бенд види ремени водоотпорен види рака црна ,кафен

Да драги мои купувачот : Прво на сите ви благодариме за изборот на нашата компанија производи! ! !Прво : Би

Бендот Материјал : Силикон / Гумени Бендот Ширина : 18mm Должина 1 : 75mm Должина 2 : 125mm Бенд Боја : Розова Тока М

Компатибилен за двете Apple Види Серија 1 и Серија 2, 42mm Верзија на Моделот Големина на 7.08—8.26 инчен (180210mm) зг

18mm Целосна Керамички Види Бенд со Пеперутка Тока за Huawei Види 2015 година, за Huawei Одговара Чест С1, за AsZen Watch

За превозот начин, Со цел да го добивате нашиот објект ПОБРЗО,ние ќе брод на сите наши објектот преку нор

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Омега со Право се Види на Лицето (DE VILLE, Seamaster, Speedmaster, итн.)Цр

1 PCS Нов Бренд Сребрен прстен тока Мека Најлон Ремени за Удобно Носење Види Ремени 20mm Најлон Види Бенд Ви

Круг Види Случај Назад О Прстен 96 Различни Големини, 5 Компјутери за секоја големина, 480 Компјутери во вк

ZLIMSN 6pcs ZULU Прстени за Најлон Бенд 18 20 22 24mm Јамка Круг од не ' Рѓосувачки Челик Полиран Циклуси за Watchbands Вид

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Armani со Право се Види на ЛицетоЦрнаСребро.Подарок

20mm Теле Вистинска Кожа Watchband со Пеперутка Тока Притисни Копче за Huawei Види 2, за Песочни Време Круг 20mm, за Б

Please wait...