0
clear
  • Бренд Нови Класичен Рим Жените Платформа Сандали Црно Бела Мода Дами Гладијатор Чевли со Висока Пета EY12 Плус Големи Димензии 10 32 43
  • -20%
  • -20%
Бренд Нови Класичен Рим Жените Платформа Сандали Црно Бела Мода Дами Гладијатор Чевли со Висока Пета EY12 Плус Големи Димензии 10 32 43

Бренд Нови Класичен Рим Жените Платформа Сандали Црно Бела Мода Дами Гладијатор Чевли со Висока Пета EY12 Плус

DEN 1800.00
DEN 1098.00

Количината на стоката
Тековен


Материјал : Висок Квалитет на СТП
Потпетици : 8 см
Платформа : 2cm
Големина на : НИ 3.Тоа е нашата мисија.Исто така, можете да контактирате со нас.
Q&A
Q1 : >Што е големината погодна за нас?
А1 : > ве Молиме, изберете ја вистинската големина Од Нозете должина според големината на табелата во предниот дел на детали страница. Така на времето ќе трае околу 3-5 дена повеќе.
П5 : >Дали ви се accepte Микс Цел
А5 : >Yes (Да).5(32, 33,40-43)се прилагодени според својата цел.
Q2 : > Што 's бројот напишани на единствена ? А2 : > големината број во Единствена е Кинески Големина, не EUR големина, ве молиме одберете ја големината според НОГАТА LENGHT Q3 : >П : Може ли песна на мојата нарачка?
A3 : >A : Да,ќе обезбеди следење на број, за секој одра.

Детални карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Сандала Тип:
Гладијатор
Повод:
Се облекуваат
Број На Модел На:
EY12
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Бренд Име:
EarlyTunner
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Стил:
Класици
боја:
Црна, Бела
Повод:
Датум, Outddoor,Мода, итн
Пета Форма:
Гајтанот Потпетици
Високи потпетици:
8cm
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените

Слични производи

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САК

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разби

Lsewilly Лето Жените Сандали Женскиот Цвет Тока Чевли Сандали Жените со Рамни Сандали Чевли Жените Чевли Бо

Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберет

добредојдовте на нашата продавницаМожете да се меша било брендови , бои и големини .Трговија на големо &

Повеќето од есен чизми може да се прилагодат за зимски со кадифен Ако сакате тоа,ве молиме контактирајт

75 / пар пар пар За Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.48 / пар Купувачите можат да поднесат барање

75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a

АКО не ми се допаѓа ?Ако не ви се допаѓа нашиот производ, можете да не контактирате директно преку порака

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САК

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата...

Се вклопува помала од вообичаената Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

14cm Високи Потпетици Кристал Принцезата Сандали Против Пролизгување Транспарентен Stiletto Секси Дами Лето

Како да се изберете чевли големина ???22 cm = ЕВРА 34 = НАС 3.5 =велика британија 222.5 cm = 35 ЕВРА = НАС 4 =велика брит

=SIZE34=чевли за долго 22cm=SIZE35=чевли за долго 22.5 cm=SIZE36=чевли за долго 23cm=SIZE37=чевли за долго 23.5 cm=SIZE38=чевли за до

..Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина

Жена Сандали Чевли 2018 Лето Стил Пумпи Високи Потпетици Посочи Пети Сандали Чевли Жените Тока Рака Мода

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

SIKETU Бренд Лето Фолк стилот Сандали Бохемски Beaded Сандали За Жените Удобно Не се лизга Мека Дното Рамен Же

Повеќето од есен чизми може да се прилагодат за зимски со кадифен Ако сакате тоа,ве молиме контактирајт

SHOFOO чевли, модни експлозија на бесплатен превозот, сива кашмир кожа, црвена (сина) во дното на златниот seq

Meotina Чевли Жените Сандали Лето Отвори Пети Платформа Оптоварување Високи Потпетици Партија Сандали Кри

Please wait...