0
clear
  • 2 парчиња/пакет на ЕУ НИ приклучок за Преносни Ѕид AC Адаптер 90 - 220V да DC Автомобил 12V Конектор за запалка приклучок за Штекер Конвертор
  • -20%
  • -20%
2 парчиња/пакет на ЕУ НИ приклучок за Преносни Ѕид AC Адаптер 90 - 220V да DC Автомобил 12V Конектор за запалка приклучок за Штекер Конвертор

2 парчиња/пакет на ЕУ НИ приклучок за Преносни Ѕид AC Адаптер 90 - 220V да DC Автомобил 12V Конектор за запалка

DEN 335.52
DEN 302.00

Количината на стоката
Тековен


2 парчиња/пакет на ЕУ НИ приклучок за Преносни Ѕид AC Адаптер 90 - 220 V да DC Автомобил 12 V Конектор за запалка приклучок за Штекер Конвертор
Забелешка ако имате потреба од НАС, или друг тип на приклучок или ако само сакате да ги нарачате 1 buc ,ве молиме посетете ја нашата продавница или да ни оставите порака Карактеристики : 1. 100% Сосема нов и висок квалитет. 2. Лесен и компактен дизајн. 3. Биде удобен и лесен за употреба. 4. Се конвертира домаќинство моќ 12-Volts СТРУЈА за напојување на 12-Volt производи и Додатоци. 5. Трансформира 220 V AC од ѕидниот приклучок во 12 V DC за автомобил полнач или автомобил полесни приклучок во. 6. Тоа исто така може да се користи дома. Спецификации : 1. Текст : 90 - 220 V, 50 HZ 2. Излез : DC 12 V, 500 MA 3. Max. Актуелни : 500 MA 4. Боја : Црна 5. Големина : 8.6 cm x 4.8 cm x 3.4 cm Пакетот вклучува :
2 x Автомобил Држачи за Пури Полесни ЕУ Приклучок
Опис На Производот :
1, сега многу автомобил апарати автомобил се користи запалка приклучок кога се повеќе и повеќе, и сега, со нашите производи, можете да ја користите само автомобил во оригиналниот бебе, донесе домашна употреба, како и работите Користат, зошто да не! Исто како автомобил со чад од цигари во устата се пресели дома.
2, производот во домот на штекер, можете да ги внесете сите производи во автомобил запалка приклучок за опрема, како што се автомобил темјан, автомобил кислород бар и други ниско-енергетски автомобилска електроника

Детални карактеристики

Бренд Име:
ihens5
Тип На Објект:
запалка приклучок за
Објектот:
Моќ Конвертор
Излезна Струја:
0.5(А)
Излезниот Напон:
12(V)
Излезна Моќност:
6(W)
Влезен Напон:
220(V)

Слични производи

Детали за производот Сопирачките на Возилото Монтирани Стоп Светло Светилка Switch За Мерцедес W211 219 OE 0105454

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Нарачки обработени на

Однапред ви благодариме за вашето трпение!Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се нај

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Терминали : 4 Игли OE БР : 35 D 959 903 Pls З

VIN , ние ќе ви помогне да ги проверите Ние и ветуваме на купувачот се на дел или пари назад...

Однапред ви благодариме за вашето трпение!Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се нај

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Други Политики : Сите предмети биле тестир

Спецификација : Тип : USB Автомобил Полнач Материјал : ABS Оперативен Напон : DC 12 V24 V USB Излез : DC 5 V 3.1 Max Двојна

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Големина : 178*102 MM и 173*98 MM4 Повеќе од 200 модели на DVD рамка, повеќе модели и количини ве молиме љубезно истра

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Пакување детали : 1 X Електронска Кочница Тркала Цилиндричен Мотор Дел број : 3 C0 998 281 BСостојба : Нова Дире

Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот емаил.Би

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Овој производ е : Тридимензионални Стил Reflectal воланот, Менувачот Shift paddles Одговара За BMW F22 F30 F32 F48 Место на

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

ОЕМ Квалитет Контрола на Крстарење Пак Сигнал Switch за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф 5 6 MK6 GTI MK5 Tiguan Зајакот Octavia 1 K0 953

Бесплатен Превозот! НОВИ MB896028 Gearshift 4 WD Светилка Switch За Мицубиши Pajero Висок квалитетПроизводот Се ПокажеД

Ако не сте задоволни со нашата предмети или услуга, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред

Водоотпорен 12 V / 24 V 200 A Автомобил Реле Долг Живот Бакар Терминал Нормално Отворен Реле Штекер Plug 2 Pin Конт

Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Треба трговија на гол

Please wait...