0
clear
  • 3C0 998 281 Б 32332267 ФОЛКСВАГЕН ОЕМ Електронска Кочница Тркала Цилиндричен Мотор За ФОЛКСВАГЕН Tiguan Passat CC B6 B7 Seat Alhambra
  • -20%
  • -20%
3C0 998 281 Б 32332267 ФОЛКСВАГЕН ОЕМ Електронска Кочница Тркала Цилиндричен Мотор За ФОЛКСВАГЕН Tiguan Passat CC B6 B7 Seat Alhambra

3C0 998 281 Б 32332267 ФОЛКСВАГЕН ОЕМ Електронска Кочница Тркала Цилиндричен Мотор За ФОЛКСВАГЕН Tiguan Passat

DEN 1991.04
DEN 1892.00

Количината на стоката
Тековен


Пакување детали :
1 X Електронска Кочница Тркала Цилиндричен Мотор Дел број : 3 C0 998 281 B
Состојба : Нова Директно Од Фабрика
светла боја :
Крај : 2
Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2008-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B7 ЕУ 2011-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC 2009-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008-2015 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan план за 2011-2015 RSQ3 2014-2015 Q3 2012-2015 Seat Alhambra план за 2011-2015 TRW 32332267

Детални карактеристики

боја:
6 Torx
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
6cm
Специјални Функции:
На сензор на температура на
Име На Модел:
3C0 998 281B
Бренд Име:
DCOC
Материјал Тип:
ABS Пластика
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Тежина:
0.6kg
Година:
2014,2006,2007,2010,2013,2008,2012,2011,2009
Audi Модел:
Q3
Објектот Дијаметар:
6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Кв3-Година:
2013,2014,2015
Објектот Висина:
12cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Автомобил Производител:
ФОЛКСВАГЕН Tiguan Passat CC B6 B7 Seat Alhambra Audi Q3

Слични производи

Висок Квалитет на Автомобил Моќ Прозорецот за Префрлање 25411JD000За Јапонски Автомобил Електричен Прозоре

Опис : Оваа facia панел е дизајниран да ги конвертира отворот лево по отстранување на оригиналниотпроизво

Спецификација : Тип : USB Автомобил Полнач Материјал : ABS Оперативен Напон : DC 12 V24 V USB Излез : DC 5 V 3.1 Max Двојна

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Терминали : 4 Игли OE БР : 35 D 959 903 Pls З

Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот емаил.Би

Детали за производот Сопирачките на Возилото Монтирани Стоп Светло Светилка Switch За Мерцедес W211 219 OE 0105454

Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,но, поради високиот email за јачина на тоа мож

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

IZTOSS ® Мотор Мотор, Автомобил Трактор запалка приклучок за Моќ Adapeter Штекер Приклучок во Штекер Бесплатен

Име на производ : клима притисок сензорОЕМ Бр : 52 CP1006,9647971280Притисок прекинувачи се користат за Peugeot CitroenС

Спецификација : Тип : USB Автомобил Полнач Материјал : ABS Оперативен Напон : DC 12 V24 V USB Излез : DC 5 V 3.1 Max Двојна

Однапред ви благодариме за вашето трпение!Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се нај

Бесплатен Превозот! НОВИ MB896028 Gearshift 4 WD Светилка Switch За Мицубиши Pajero Висок квалитетПроизводот Се ПокажеД

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Други Политики : Сите предмети биле тестир

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на п

Пакетот Вклучува : 1x Упатство Shift Knob3x АдаптерОбјектот Функција : 1.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да с

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Ако сакате urgengtly,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат повеќе превозот цена да се испрати со ЕМС или

Please wait...