0
clear
  • ЕЕ поддршка 10 Компјутери 12V 30A Тешки OFF/ON Рокер Switch Бои LED Авто Автомобил Toggle Switch XY01
  • -20%
  • -20%
ЕЕ поддршка 10 Компјутери 12V 30A Тешки OFF/ON Рокер Switch Бои LED Авто Автомобил Toggle Switch XY01

ЕЕ поддршка 10 Компјутери 12V 30A Тешки OFF/ON Рокер Switch Бои LED Авто Автомобил Toggle Switch XY01

DEN 540.00
DEN 459.00

Количината на стоката
Тековен


Карактеристики :
Лесно подесување.
2 пол дизајн (On/Off) , 3 столбови со LED да бидат поврзани на земјата.
Меѓународни Налози
Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата на Вашето Целосно Име, Вашата Целосна и Точна Адреса, Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
За Превозот и Наплата Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст.
3 ПИНА СО LED светилка , за вклучување /ИСКЛУЧУВАЊЕ НА [ SPST ]
НА флуоресцентна светилка 's ЌЕ се ВКЛУЧИ КОГА ЌЕ ГО ВКЛУЧИТЕ SWITCH.
Главниот технички карактеристики :
Име ASW-20 D сина 12 V LED осветлен автомобил led префрлате
Дијаметар 12mm дијаметар
Материјал најлон материјал
Светилка led светилка
Префрлување функција на-оф
Номинална напон 12 VDC 30 A
Контакт Р 50m ohm max
Изолација Р 500 VDC 100 ohm мин
Температурата на работа -25 85
Led светла боја : Сина/Црвена/Зелена/Жолта
Пакетот Вклучува :
10 X LED Префрлате
Важно Забелешки Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи.
Switch доаѓа со клучалката слот за да се спречат несакани ротација.
Опис :
Оценка : 12 V/DC. За избега предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот. Комбинираат Превозот попуст нудат. Купувачот мора да контактирате со реден број, купувачот ID и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна.

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Име На Модел:
CXCP75B
Објектот Ширина:
1.9cm
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
300C-Година:
2004,2011,2012,2014
Материјал Тип:
Пластични + Метал
Објектот Висина:
3.1cm
Година:
2016 година
Специјални Функции:
Рокер Toggle Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
3.1cm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Chrysler Модел:
300C
Објектот Тежина:
0.11kg

Слични производи

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Бесплатен Превозот! НОВИ MB896028 Gearshift 4 WD Светилка Switch За Мицубиши Pajero Висок квалитетПроизводот Се ПокажеД

Ако сакате urgengtly,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат повеќе превозот цена да се испрати со ЕМС или

За ова заклучување : Инсталација : Напомена : ве молиме споредете ги вашите заклучување со нашите слики п

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Терминали : 4 Игли OE БР : 35 D 959 903 Pls З

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

VIN , ние ќе ви помогне да ги проверите Ние и ветуваме на купувачот се на дел или пари назад...

Спецификација : Тип : USB Автомобил Полнач Материјал : ABS Оперативен Напон : DC 12 V24 V USB Излез : DC 5 V 3.1 Max Двојна

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?A : Поз

Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на п

2 парчиња / пакет на ЕУ НИ приклучок за Преносни Ѕид AC Адаптер 90 220 V да DC Автомобил 12 V Конектор за запалка

Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор.Карактеристики : Висока т

Овој производ е : Тридимензионални Стил Reflectal воланот, Менувачот Shift paddles Одговара За BMW F22 F30 F32 F48 Место на

Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Треба трговија на гол

Однапред ви благодариме за вашето трпение!Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се нај

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електро

Please wait...