0
clear
  • ABS Хром Авто Прозорец Switch Копчиња 3D Покрие Налепници Одговара За Fiat Freemont 2009-2012 2013 2014 Автомобил-Додатоци 4Pcs/set Делови
  • -20%
  • -20%
ABS Хром Авто Прозорец Switch Копчиња 3D Покрие Налепници Одговара За Fiat Freemont 2009-2012 2013 2014 Автомобил-Додатоци 4Pcs/set Делови

ABS Хром Авто Прозорец Switch Копчиња 3D Покрие Налепници Одговара За Fiat Freemont 2009-2012 2013 2014 Автомобил-Додатоци

DEN 1247.52
DEN 973.00

Количината на стоката
Тековен

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Во нашата Продавница сите Автомобил Производител на производи се достапни. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. И т тој боја можеби имаат некои разликата се должи на слика зеде во друга светлина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail . Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Не-позитивни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Функција : Одлична Декорација и Заштита Изработени од квалитетна ABS Хром 4 парчиња/set(автомобилот 3 M лепило се вклучени) Лесен за инсталација
Поврзани Објекти
Предмети Слика&Detail
За НАС
666 авто делови компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи.

Опис На Производот
Материјал&Боја : ABS,сребро.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Freemont
Објектот Должина:
20cm
Година:
2009-2011 2012 2013 2014
Објектот Ширина:
4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
ABAIWAI
Материјал Тип:
abs хром
Предмет Тип:
Автомобил ABS Хром Налепница
Применливи Модели:
Одговара За Fiat Freemont
Име На Производ:
Прозорецот Копчиња Маска
Количина:
4 парчиња/set
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2009-2014

Слични производи

За BMW Серија 3 F30 20132017 Внатрешна Задните Воздушни Пропустливи Штекер Покрие 1pcsОдговара За BMW Серија 3 F30 2013

Гаранција и поуслуги (Производ Неуспех)Се надеваме дека ова никогаш не се случува, и тоа е причината зош

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!ова

Автомобил Стил Внатрешни работи Електронски рачната сопирачка рачната Сопирачка Копчето Прекинувач П

Декларација : Постојат 6 модел( # 1 # 6) одговара за BMW x6 серија 20082016 автомобил места.Превозот начин : Бесплат

Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот " Ако не можеше да се добие во вре

Објектот Fitment : Одговара за Peugeot 5008 2017Опис : Состојба : 100% Сосема нов.(Се продаваат како што се гледа, ве мол

Автомобил Сонцето Стакло Ткиво Хартија Кутија Случај АвтоВнатрешноста Декорација Додатоци Носителот

Опис : 1 : Item Fitment:За Алфа Ромео Џулија Stelvio 2017 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 : Состојба : 1

Новиот Дизајн Elagant Унисекс Авто Вистинска Кожа Keychain Автомобил Копче Паричникот Случај МаскаФункција : 1.

Специјални автомобили багажникот душеци за Земјиште Rover Discovery Sport (7seats)За Боја Избори : Кога ќе нарачате,

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанИме на производ : Проширување на Завртка Занитвам; Боја :

За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда п

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со во

кога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(наредби цена Fitment

Објектот FitmentЗа BMW 1 Series F20 F21 20122017За BMW 2 Серија Купе F22 20142017Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : AB

Спецификација1 Автомобил Модел : За Ford Mustang 2 Боја : Црвена, Сина, Хром 3 Материјал : Alumimum 4 Пакетот Вклучува

· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!Конт

2017 Висококвалитетна Кожа На Вратот Потпирачи За Глава Перница Супер Меки Мемориска Пена Авто Седиште П

Please wait...