0
clear
  • shhworldsea автомобилската пластични сврзувачки елементи браник grommet за хонда 90106-SW3-005 од 1995-on
  • -20%
  • -20%
shhworldsea автомобилската пластични сврзувачки елементи браник grommet за хонда 90106-SW3-005 од 1995-on

shhworldsea автомобилската пластични сврзувачки елементи браник grommet за хонда 90106-SW3-005 од 1995-on

DEN 674.88
DEN 600.00

Количината на стоката
Тековен

Карактеристики : Најлон Браник Завртка Gromment Главата големина:18mm за Должина:19mm за Вклопува во дупка : 8×11mm за ХОНДА го замени 90106-SW3-003 за Спогодба Одисеја за Најава 1995 Година за Хонда Спогодба Одисеја &pilou 1995-on
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Опис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни модел
Работилницата за изработка на делови
друг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
6904
Објектот Тежина:
0.002kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
главата големина:
18mm
матични должина:
19mm
дупка:
се вклопува во 8 11mm дупка

Слични производи

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Одговара За Nissan Обратно Седан со 4 врати 20122015Опис : Со

Силиконска Гума автомобил копче покрие случај поставите заштитена кожа Одговара за Chevrolet Cruze 2016 Година M

Специјални автомобили багажникот душеци за Земјиште Rover Discovery Sport (7seats)За Боја Избори : Кога ќе нарачате,

Опис на: 1 : Item Fitment: За Hyundai Creta IX25 20152017 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4

Сите објекти што доаѓаат со 30ден се врати период, освен ако рекламира поинаку Ние ќе ги пратите пратката

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанИме на производ : Проширување на Завртка Занитвам; Боја :

За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда п

Гаранција и поуслуги (Производ Неуспех)Се надеваме дека ова никогаш не се случува, и тоа е причината зош

За Превозот : Ние сме доверлив и искрен Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Наша

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!ова

Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот " Ако не можеше да се добие во вре

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Наша

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црна / кафеа

Please wait...