0
clear
  • За Nissan Обратно Седан 2012-2015 Автомобил Предни Воздушни Условен Пропустливи Покрие Трим Внатрешни Кружни Воздух Излезот Декорација 2 ПАРЧИЊА/SET
  • -20%
  • -20%
За Nissan Обратно Седан 2012-2015 Автомобил Предни Воздушни Условен Пропустливи Покрие Трим Внатрешни Кружни Воздух Излезот Декорација 2 ПАРЧИЊА/SET

За Nissan Обратно Седан 2012-2015 Автомобил Предни Воздушни Условен Пропустливи Покрие Трим Внатрешни Кружни

DEN 623.52
DEN 517.00

Количината на стоката
Тековен


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Одговара За Nissan Обратно Седан со 4 врати 2012-2015
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Chromed Пластика. Вклучува : 2 ПАРЧИЊА/SET за 1 автомобил. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање. wihtout било tools. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Chromed Пластика
Име На Модел:
14651
Објектот Висина:
0.1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
5cm
Бренд Име:
canmazon
Година:
2012-2015
Објектот Ширина:
5cm

Слични производи

Димензија : 40mm*83mm(1.57"*3.27")Фреквенција : 433mhzЧип : 7941chipСечилото : Y160 СечилотоFCCID : : M3 N5 WY783 XКористење на логото

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Наша

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со во

Автомобил Стил Внатрешни работи Електронски рачната сопирачка рачната Сопирачка Копчето Прекинувач П

dianxiaobao_1dianxiaobao_2силиконска маска за вашиот Автомобил копчињата ! Состојба : 100% Сосема НовКарактеристики :

лесно да се инсталира.1 pc по поставите 2 Ве молиме проверете ги пакет и изгледот на производи откако ќе ја

Силиконски автомобил копче случај покритие за субару Наследство impreza шумите xv trezia BRZ wrx levorg пустош далеч

Силиконски Ruber автомобил Копче Покрие Случај За Chevrolet New2015 Cruze Epica Captiva Ecruits ПЛОВИ Aveo3 Buttons Smart KeyДо 2015 CRUZEТОА

Силиконска Гума автомобил копче покрие случај поставите заштитена кожа Одговара за Chevrolet Cruze 2016 Година M

Новиот Chrome Внатрешни работи на ретровизорот Покрие Намали за Land Rover Range Rover Sport Evoque Discovery 4 Volvo XC60 V60 S40 S60 Сос

За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда п

Автомобил Стил Метал Keychain Кул Луксузни Копче Прстен Одговара За "Фолксваген" Jetta Lupo Lupo GTI Passat Passat CC Passat Р Ph

Посебен вод душеци за Toyota Land Cruiser Prado 150 (7seats)Како да ја изберете бојата и автомобил модел?Кога ќе нарачате

· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!Конт

За Превозот : Ние сме доверлив и искрен Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако

кога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(наредби цена Fitment

За испорака 1 Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите

Објектот FitmentЗа BMW 1 Series F20 F21 20122017 (НЕ Одговара F52 2017 модел)За BMW 2 Серија Купе F22 20142017Состојба : 100% Сосема нов

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанИме на производ : Клипови / Заковки / Fastener; Боја : Црна; Одго

Опис на: 1 : Item Fitment: За Hyundai Creta IX25 20152017 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4

Логистика барањето сајт : http : / / www Може да биде поставен на задниот дел на седиштето, погодно да се кори

2017 Висококвалитетна Кожа На Вратот Потпирачи За Глава Перница Супер Меки Мемориска Пена Авто Седиште П

Please wait...