0
clear
  • Автомобил Налепница 9 Инчен GPS Навигација со Екран Челична Заштитна Фолија За Порше Macan -2017 Контрола на LCD Екранот Автомобил Стил
  • -20%
  • -20%
Автомобил Налепница 9 Инчен GPS Навигација со Екран Челична Заштитна Фолија За Порше Macan -2017 Контрола на LCD Екранот Автомобил Стил

Автомобил Налепница 9 Инчен GPS Навигација со Екран Челична Заштитна Фолија За Порше Macan -2017 Контрола

DEN 1015.68
DEN 864.00

Количината на стоката
Тековен


Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Челик Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење на Челик материјал,електростатско адсорпција,не неисправни за џвакање. 2.Површината преку посебна обработка,4 H scratchproof. 3.99% емитува Светлина. Важна Забелешка : Оваа ставка го само погодна за Порше Macan 2016-2017 Инсталација : 1. Споредете за навигација на екранот. 2. Користете влакна платно за да ги исчистите. 3. Солза заштитна фолија на површината на првиот слој Челик заштита, на навигација на екранот. 4. Ставете додека картичка за да се елиминираат меурчиња, конечно раскина отворен третиот слој Челична заштитна фолија. Се истакна : За заштита на филм и со цел да се олесни да го урне филм,на работ на мембраната и навигација со екран на работ малку простор, ви благодариме за вашето разбирање. И ве молиме, имајте предвид дека фотографиите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува. Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу!
Пакет : 1 пакет

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
HXY3215
Година:
2016 година
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Челична Заштитна Фолија
Бренд Име:
QCBXYYXH

Слични производи

лесно да се инсталира.1 година гаранцијаПроизвод инсталација : 1, најдете локацијата на вашиот автомобил

Специјални автомобили багажникот душеци за Земјиште Rover Discovery Sport (7seats)За Боја Избори : Кога ќе нарачате,

За испорака 1 Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Наша

АвтомобилСтил, Нов Дизајн Автомобил Воздухот Се Пропустливи Парфем Оригиналниот Мирис На Воздухот Два

Автомобил Стил Метал Keychain Кул Луксузни Копче Прстен Одговара За "Фолксваген" Jetta Lupo Lupo GTI Passat Passat CC Passat Р Ph

3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,Па ве молиме да се потврди и да

Одговара За БМВ Х5 F15 20142016 / X6 F16 20152017 левата рака drive (ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил к

Димензија : 40mm*83mm(1.57"*3.27")Фреквенција : 433mhzЧип : 7941chipСечилото : Y160 СечилотоFCCID : : M3 N5 WY783 XКористење на логото

Декларација : Постојат 6 модел( # 1 # 6) одговара за BMW x6 серија 20082016 автомобил места.Превозот начин : Бесплат

За BMW Серија 3 F30 20132017 Внатрешна Задните Воздушни Пропустливи Штекер Покрие 1pcsОдговара За BMW Серија 3 F30 2013

[материјал] ABS Пластика4.Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други трошоци

Сите објекти што доаѓаат со 30ден се врати период, освен ако рекламира поинаку Ние ќе ги пратите пратката

Објектот FitmentЗа BMW 1 Series F20 F21 20122017За BMW 2 Серија Купе F22 20142017Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : AB

За Превозот : Ние сме доверлив и искрен Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако

Внатрешна Опрема Shift Страна Складирање Кутија Држачот За Мерцедес Бенц C Класа W205 20142015 1pcsОдговара За Мер

лесно да се инсталира.1 pc по поставите 2 Ве молиме проверете ги пакет и изгледот на производи откако ќе ја

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со во

Автомобил Сонцето Стакло Ткиво Хартија Кутија Случај АвтоВнатрешноста Декорација Додатоци Носителот

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црна / кафеа

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанИме на производ : Проширување на Завртка Занитвам; Боја :

Автомобил Стил Внатрешни работи Електронски рачната сопирачка рачната Сопирачка Копчето Прекинувач П

кога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(наредби цена Fitment

Новиот Chrome Внатрешни работи на ретровизорот Покрие Намали за Land Rover Range Rover Sport Evoque Discovery 4 Volvo XC60 V60 S40 S60 Сос

Please wait...