0
clear
  • Внатрешни работи Калапи За БМВ Х5 F15 2014 2015 Година / X6 F16 2015 2017 ABS Опрема Shifter Кутија Декорација Покрие Трим 1 Buc
  • -20%
  • -20%
Внатрешни работи Калапи За БМВ Х5 F15 2014 2015 Година / X6 F16 2015 2017 ABS Опрема Shifter Кутија Декорација Покрие Трим 1 Buc

Внатрешни работи Калапи За БМВ Х5 F15 2014 2015 Година / X6 F16 2015 2017 ABS Опрема Shifter Кутија

DEN 1238.40
DEN 1053.00

Количината на стоката
Тековен


Одговара За БМВ Х5 F15 2014-2016 / X6 F16 2015-2017 левата рака drive (ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил како нашата слика покаже пред купување, благодарение) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Вклучени : 1 buc Инсталиран од страна на 3 M лента, 3 M лента на објектот назад. Ве молиме инсталиран тој внимателно. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Година:
2014-2017
Име На Модел:
1
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
yimaautotrims
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS

Слични производи

лесно да се инсталира.1 година гаранцијаПроизвод инсталација : 1, најдете локацијата на вашиот автомобил

Димензија : 40mm*83mm(1.57"*3.27")Фреквенција : 433mhzЧип : 7941chipСечилото : Y160 СечилотоFCCID : : M3 N5 WY783 XКористење на логото

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црна / кафеа

Спецификација1 Автомобил Модел : За Ford Mustang 2 Боја : Црвена, Сина, Хром 3 Материјал : Alumimum 4 Пакетот Вклучува

Специјални автомобили багажникот душеци за Земјиште Rover Discovery Sport (7seats)За Боја Избори : Кога ќе нарачате,

ИЛИ, можете да изберете да имате замена На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот

Опис : 1 : Item Fitment:За Алфа Ромео Џулија Stelvio 2017 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 : Состојба : 1

За BMW Серија 3 F30 20132017 Внатрешна Задните Воздушни Пропустливи Штекер Покрие 1pcsОдговара За BMW Серија 3 F30 2013

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Наша

Сите објекти што доаѓаат со 30ден се врати период, освен ако рекламира поинаку Ние ќе ги пратите пратката

Објектот FitmentЗа BMW 1 Series F20 F21 20122017За BMW 2 Серија Купе F22 20142017Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : AB

1 Состојба : 100% нови 2 Материјал : Faux кожа 3 Боја : Црна, Беж, Кафе 4 Функција : Skidproof, Мека, да ги Задржи на Сува

АвтомобилСтил, Нов Дизајн Автомобил Воздухот Се Пропустливи Парфем Оригиналниот Мирис На Воздухот Два

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!ова

За испорака 1 Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите

A : САМО кожа копче капак (без автомобил копче)Б : ОДГОВАРА ЗА Dodge Challenger Апарат за полнење За на Jeep Grand Cherokee

[материјал] ABS Пластика4.Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други трошоци

Опис на: 1 : Item Fitment: За Hyundai Creta IX25 20152017 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4

· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!Конт

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанИме на производ : Проширување на Завртка Занитвам; Боја :

Објектот FitmentЗа BMW 1 Series F20 F21 20122017 (НЕ Одговара F52 2017 модел)За BMW 2 Серија Купе F22 20142017Состојба : 100% Сосема нов

dianxiaobao_1dianxiaobao_2силиконска маска за вашиот Автомобил копчињата ! Состојба : 100% Сосема НовКарактеристики :

Гаранција и поуслуги (Производ Неуспех)Се надеваме дека ова никогаш не се случува, и тоа е причината зош

Please wait...