0
clear
  • RyGaoan 28*18cm (11*7in) Супер Леплива Универзална Голема Големина Автомобили Табла Магија Анти Лизга Мат Не се лизга Леплива Подлога Копче за Мобилни
  • -20%
  • -20%
RyGaoan 28*18cm (11*7in) Супер Леплива Универзална Голема Големина Автомобили Табла Магија Анти Лизга Мат Не се лизга Леплива Подлога Копче за Мобилни

RyGaoan 28*18cm (11*7in) Супер Леплива Универзална Голема Големина Автомобили Табла Магија Анти Лизга Мат Не

DEN 528.00

Количината на стоката
Тековен


Опис :
Супер Леплива Боја : Црна Димензии : 28*18cm ( 11*7 ) Со силна адсорпција способност. Еколошки производ,без мирис,нема загадување. Направи го вашето возачко безбедно и нема повеќе намалувањето надолу проблем да ви пречи. Флексибилен дизајн е идеално одговара за табла поставеност. Спречување на предмети фрлени на цртичка од лизгање наоколу и ги оттргнува возачот. Се изврши силен грчевито држејќи се за акција која што има мобилни телефони,очила за сонце,пенкала,копчиња, монети и сл. Не остава белег, е еднократно и може да се мијат кога станува валкано. Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Анти лизга Мат

Детални карактеристики

Бренд Име:
RyGaoan
Материјал Тип:
Силика Гел
Гаранција:
1 година
боја:
Црна
Големина на:
28CM*18CM ( 11*7in )
Материјал Тип:
Висок квалитет на меки силиконски
посебни:
Супер Леплива

Слични производи

Автомобил Стил Внатрешни работи Електронски рачната сопирачка рачната Сопирачка Копчето Прекинувач П�

лесно да се инсталира.1 година гаранцијаПроизвод инсталација : 1, најдете локацијата на вашиот автомобил

Автомобил Стил Метал Keychain Кул Луксузни Копче Прстен Одговара За "Фолксваген" Jetta Lupo Lupo GTI Passat Passat CC Passat Р Ph

Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот " Ако не можеше да се добие во вре�

За Превозот : Ние сме доверлив и искрен Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако �

1 Состојба : 100% нови 2 Материјал : Faux кожа 3 Боја : Црна, Беж, Кафе 4 Функција : Skidproof, Мека, да ги Задржи на Сува

Внатрешна Опрема Shift Страна Складирање Кутија Држачот За Мерцедес Бенц C Класа W205 20142015 1pcsОдговара За Мер

[материјал] ABS Пластика4.Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други трошоци

2017 Висококвалитетна Кожа На Вратот Потпирачи За Глава Перница Супер Меки Мемориска Пена Авто Седиште П�

Објектот FitmentЗа BMW 1 Series F20 F21 20122017За BMW 2 Серија Купе F22 20142017Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : AB

· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќ�

Декларација : Постојат 6 модел( # 1 # 6) одговара за BMW x6 серија 20082016 автомобил места.Превозот начин : Бесплат

Опис на: 1 : Item Fitment: За Hyundai Creta IX25 20152017 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4

· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!Конт

Димензија : 40mm*83mm(1.57"*3.27")Фреквенција : 433mhzЧип : 7941chipСечилото : Y160 СечилотоFCCID : : M3 N5 WY783 XКористење на логото

Автомобил Сонцето Стакло Ткиво Хартија Кутија Случај АвтоВнатрешноста Декорација Додатоци Носителот �

Објектот FitmentЗа BMW 1 Series F20 F21 20122017 (НЕ Одговара F52 2017 модел)За BMW 2 Серија Купе F22 20142017Состојба : 100% Сосема нов

Please wait...