0
clear
  • 25pcs Пред & Задниот Браник Клип Фендер Retainer Клипови 21030249/6503598 За SATUN Ford Chrysler Рено ФОЛКСВАГЕН
  • -20%
  • -20%
25pcs Пред & Задниот Браник Клип Фендер Retainer Клипови 21030249/6503598 За SATUN Ford Chrysler Рено ФОЛКСВАГЕН

25pcs Пред & Задниот Браник Клип Фендер Retainer Клипови 21030249/6503598 За SATUN Ford Chrysler Рено ФОЛКСВАГЕН

DEN 191.52
DEN 182.00

Количината на стоката
Тековен

Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Сите трошоците за превозот се неповратни. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Answer : ___________________________ Note :
Компатибилен на возила се само за референца, предизвика истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период. ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
Состојба : 100% Сосема Нов
Воздухот Одбивни Под Превоз Retainer
Црна Најлон
Глава Дијаметар : 20mm
Матични Должина : 20mm
Се вклопува Во 5/16" (8мм) Дупка
Одговара За генетски модифицираните
Одговара За SATUN 2 & 4 ВРАТА
За ГМ Заменува 21030249
За Ford Заменува N807389 S, 1039463
За Chrysler Заменува 6503598
За "Рено" Се Заменува 7701049271
За "ФОЛКСВАГЕН" се Заменува 8 E0825267
Одговара За ГОЛФ A4, A5
Одговара За GOLF ПЛУС
Одговара За PASSAT
Одговара За TOURAN
Одговара За СЕДИШТЕ
Пакетот вклучува : 25 Компјутери Клипови
1.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
0.87inch
Објектот Должина:
0.59inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
0.59inch
Објектот Тежина:
0.04kg
Име На Модел:
за генетски модифицираните фолксваген седиште клипови
Материјал Тип:
Најлон

Слични производи

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црна / кафеа

Објектот FitmentЗа BMW 1 Series F20 F21 20122017 (НЕ Одговара F52 2017 модел)За BMW 2 Серија Купе F22 20142017Состојба : 100% Сосема нов

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанИме на производ : Клипови / Заковки / Fastener; Боја : Црна; Одго

АвтомобилСтил, Нов Дизајн Автомобил Воздухот Се Пропустливи Парфем Оригиналниот Мирис На Воздухот Два

3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,Па ве молиме да се потврди и да

Автомобил Сонцето Стакло Ткиво Хартија Кутија Случај АвтоВнатрешноста Декорација Додатоци Носителот

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!ова

лесно да се инсталира.1 pc по поставите 2 Ве молиме проверете ги пакет и изгледот на производи откако ќе ја

Логистика барањето сајт : http : / / www Може да биде поставен на задниот дел на седиштето, погодно да се кори

Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот " Ако не можеше да се добие во вре

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Наша

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанИме на производ : Проширување на Завртка Занитвам; Боја :

Опис на: 1 : Item Fitment: За Hyundai Creta IX25 20152017 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4

кога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(наредби цена Fitment

Please wait...