0
clear
  • EPS Сендвич Ладна Соба Панел и Покривот Декоративни Панел За Ладно Чување и Prefab Куќа Од Кина Производители
  • -20%
  • -20%
EPS Сендвич Ладна Соба Панел и Покривот Декоративни Панел За Ладно Чување и Prefab Куќа Од Кина Производители

EPS Сендвич Ладна Соба Панел и Покривот Декоративни Панел За Ладно Чување и Prefab Куќа Од Кина Производители

DEN 1200.00

Количината на стоката
Тековен


* Кам-заклучување дизајн fastener да се инсталира со ладна соба цврсто и силно
* Силика гел се користи на ладно соба вратата панел на работ на заедничките делови на секој сендвич панел за да се обезбеди совршена запечатување да се избегне ладење на воздухот истекување од кул roomor влага во внатрешноста на СТП изолирани панел за најдобрите ладење и чување замрзнати резултат
ВРАТИ
1).Со Грејач и анти-заглавени систем. Под поддршка на структурните гигант Hongfeng Индустриска Група, ПОЗНАТИОТ доби многу
странски проекти од проектот за инженеринг, изработка, логистичка и инсталација водство итн.Нишалка врата : Прирачник, Автоматски достапни итн.
Шарки врати се на разни видови како што е единствен лист или двоен лист , се преклопуваат или рамна .
Ладна Соба Полиуретан ( СТП) Сендвич Панели
Дебелина
50, 75, 100, 150 , 200 мм
Густина
38 - 40 – 43 – 46 кг / м3
Ширина
960mm
Заеднички
Camlock (јазик и жлебот)
Плоча
Надворешни е боја или челик не ' рѓосувачки челик или Алуминиум (Малтер врежана или pre-обоен)
Употреба
Вол & Кат & Таванот
Врата
Лизгачки вратата и Нишалка врата
Одиме во замрзнувач Големината и температурата може да се направи во согласност со клиенти барања
0 °C ~ + 22°C : Комуникација Станица, Печурки Растенија, Лекови За Складирање, Преработка Соба, Пакување Соба
-5 °C ~ + 5 °C : Пред-Ладење, Се Задржи Свежа,
-10 °C ~ -20 °C : Ладилник За Складирање
-25 °C ~ -30 °C : Ниска Температура за Складирање, брзо отиде к-Замрзнување
-35 °C ~ -50 °C : Експлозијата Замрзнувач, Брз-Замрзнувач
ДЕТАЛИ НА ПАНЕЛ ЗАЕДНИЧКИ
Ладна соба вратата панели се соединил со помош на јазикот и ритам и заклучен заедно со camlock на секоја страна од панелот за да се обезбеди воздух тесни зглобовите.
ПРЕТХОДНИТЕ ПРОЕКТИ
ЗА ГРУПА
Hangzhou ПОЗНАТИОТ Челик Инженеринг Co. Овие врати се
секогаш отворени во надворешно насока кон или на лево или на десно .

Детални карактеристики

Тип:
Вратата & Прозорец Рамки

Слични производи

Во меѓувреме ние поседува висок калибар техничари и менаџери, и секогаш се однесува себе за целатапоста

Звукбесплатен, правецдоказ, топлина зачувување завршувањето на : сликарствово airsto вратата ние може да в

Нашиот веб сајт е www(dot)едноstophome(точка) ком Eee Домување Co.5 часОдделение Б : 1.Нерѓосувачки челик код : 201 / 304 /

Алуминиумски Профил : 30150(30*150)Должина : 1 метарPls ве молиме контактирајте со нас за превозот цена ако сте з

200 лица вработени од кои 206 се инженерство техничари на сите нивоа и сите видови и повеќе од 60 се во држав

Pls Истакна : Бидејќи Овој Производ Е Многу Тешка,Па Така Ние Ги Испратите На Стоки По Морски Пат,Pls Потврд

Ние ќе се обидеме нашето најдобро да ви помогне.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пра

вратата лист 60mm x 120mm или 50мм x 100mm ,две опции С ,модел hwid7 Шангај Henchuang Индустрија Co.Ковано железо врати сли

Купувачите се одговорни за превозот цена ако се врати стоката Ние се специјализираат во производство л

Нерѓосувачки челик открива фасцинантен комбинации на форми и светлина Импресивна површински структур

СЕКОЈ ОБИД ЗА 1 PCТип : A6Материјал : Гума ДрвоГолемина : 12x12cmСтил : Европски стил1.Повеќе Видови на дрво applique

железо вратата употреба 2 слој пред стакло 8мм калено стакло, 12mm мерач челик, назад 8мм калено стакло желе

Стокови : 6061 T6 алуминиум рамен лентаШирина : 40mmДебелина : 10ммдолжина : 0,5 метар / pc или како што се бараЗабе

* Камзаклучување дизајн fastener да се инсталира со ладна соба цврсто и силно* Силика гел се користи на ладно

Алуминиумски Профил : 2020Должина : 1 метарPls ве молиме контактирајте со нас за превозот цена ако сте заинт

Напомена : Ние ќе ја испорача стоката од страна на морето Така pls потврди пристаништето со нас пред пост

Pls Истакна : Бидејќи Овој Производ Е Многу Тешка,Па Така Ние Ги Испратите На Стоки По Морски Пат,Pls Потврд

за пратката.4 FT(77 инчи) еден вратата за полнење : Ролери : 2 парчињаЗатка : 2 парчињаЛизгачки песна : 1pcs*77 инч

дрво : цврсти Тајланд дрво.боја : исто како слика4 Пакување со leatheriod прво да се преправам гребнатини пото

Стилски и појавување фитинзи, како лост / knob поставува, шарки и врвот вратата closers,обезбеди дополнителни

Карактеристики : Совршен топлина, звук, воздух, вода изолација и правецотпор карактеристики, како и висо

Please wait...