0
clear
  • СТП Изолација во Сендвич Ладна Соба Панели за Ладни Складишта И Одиме Во Ладна Соба Продавница за Овошје
  • -20%
  • -20%
СТП Изолација во Сендвич Ладна Соба Панели за Ладни Складишта И Одиме Во Ладна Соба Продавница за Овошје

СТП Изолација во Сендвич Ладна Соба Панели за Ладни Складишта И Одиме Во Ладна Соба Продавница за Овошје

DEN 1200.00

Количината на стоката
Тековен


* Кам-заклучување дизајн fastener да се инсталира со ладна соба цврсто и силно
* Силика гел се користи на ладно соба вратата панел на работ на заедничките делови на секој сендвич панел за да се обезбеди совршена запечатување да се избегне ладење на воздухот истекување од кул roomor влага во внатрешноста на СТП изолирани панел за најдобрите ладење и чување замрзнати резултат
ВРАТИ
1).

Детални карактеристики

Тип:
Вратата & Прозорец Рамки

Слични производи

За НАС Клиент Бесплатен Превозот Исклучува : Алјаска / Хаваи, НИ Протекторати, APO / FPO, PO Box1.Хардвер Само,Не

завршувањето на : сликарствово airsto вратата ние може да ви понудиairsto врати 1 Пакување со leatheriod прво да се �

Вратата лист : големина : 2058mm*900mm / Вклучувајќи ја и големината на рамката : 2100mm*900mmmm 3 Цврсто дрво материја

Ние ќе се обидеме нашето најдобро да ви помогне.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пра�

дрво : цврсти Тајланд дрво.боја : исто како слика4 Пакување со leatheriod прво да се преправам гребнатини пото�

Алуминиумски Профил : 1640Должина : 1 метарPls ве молиме контактирајте со нас за превозот цена ако сте заинт�

средината бојата може да користите 23 години најдобар бојата може да користите 1015years не исчезнат не падн�

Стилски и појавување фитинзи, како лост / knob поставува, шарки и врвот вратата closers,обезбеди дополнителни

Со Грејач и антизаглавени систем.Ладна Соба Полиуретан ( СТП) Сендвич ПанелиДебелина50, 75, 100, 150 , 200 ммГуст

Звукбесплатен, правецдоказ, топлина зачувување завршувањето на : сликарствово airsto вратата ние може да в

Pls Истакна : Бидејќи Овој Производ Е Многу Тешка,Па Така Ние Ги Испратите На Стоки По Морски Пат,Pls Потврд

НИ Бесплатен превозот Исклучува : Алјаска / Хаваи, APO / FPO, НИ ПротекторатиВелика БРИТАНИЈА Бесплатен прев

Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehb

Напомена : Ние ќе ја испорача стоката од страна на морето Така pls потврди пристаништето со нас пред пост�

Слика ПрезентацијаДиректно Висока Цврстина Челик АрматуратаСвиткување Висока Цврстина Челик Арматур�

Шарки врати се на разни видови како што е единствен лист или двоен лист , се преклопуваат или рамна .Кина

Купувачите се одговорни за превозот цена ако се врати стоката Ние се специјализираат во производство л�

НИ Бесплатен превозот Исклучува : Алјаска / Хаваи, APO / FPO, НИ ПротекторатиВелика БРИТАНИЈА Бесплатен прев

со регистриран капитал од 100 милиони Јуани и вкупната актива на 970милиони Јуани.* Камзаклучување дизајн f

Звукбесплатен, правецдоказ, топлина зачувување Силни и издржливи пакување на производи airst0 врати 1.дрв�

Исто така, ние може да се испраќаат на објектот преку EMS, ако сакате да се добие објект во кратко време, pls

С ,модел hwid7 Шангај Henchuang Индустрија Co или 5mm или шупливи калено стакло За подобро да се справи, ве молиме �

Алуминиум Виткање врата, Алуминиум Biвиткање Надворешните Врати, Алуминиум Виткање Врата Системи, Надво

Инсталирање На АнтиСкок Диск(1) Стави на антискок диск на работ на вратата и да ја поправите тоа прво(2) По

200 лица вработени од кои 206 се инженерство техничари на сите нивоа и сите видови и повеќе од 60 се во држав�

Алуминиум екран рамки се повеќето широко се користи рамки да се направи матрицата за време на печатење �

Алуминиумски Профил : 2020Должина : 1 метарPls ве молиме контактирајте со нас за превозот цена ако сте заинт�

Спецификација : 1.Висока затегнувачка, висока еластичност обичен јаглероден челик за зајакнување на бет

Please wait...