0
clear
  • СТП Сендвич Ладна Соба Панел за Ладно Складирање Ладење Rreezing Соба И Труп Ладна Соба Храна Свежа Одржување на Соба
  • -20%
  • -20%
СТП Сендвич Ладна Соба Панел за Ладно Складирање Ладење Rreezing Соба И Труп Ладна Соба Храна Свежа Одржување на Соба

СТП Сендвич Ладна Соба Панел за Ладно Складирање Ладење Rreezing Соба И Труп Ладна Соба Храна Свежа Одржување

DEN 1200.00

Количината на стоката
Тековен

Со Грејач и анти-заглавени систем.
Ладна Соба Полиуретан ( СТП) Сендвич Панели
Дебелина
50, 75, 100, 150 , 200 мм
Густина
38 - 40 – 43 – 46 кг / м3
Ширина
960mm
Заеднички
Camlock (јазик и жлебот)
Плоча
Надворешни е боја или челик не ' рѓосувачки челик или Алуминиум (Малтер врежана или pre-обоен)
Употреба
Вол & Кат & Таванот
Врата
Лизгачки вратата и Нишалка врата
Одиме во замрзнувач Големината и температурата може да се направи во согласност со клиенти барања
0 °C ~ + 22°C : Комуникација Станица, Печурки Растенија, Лекови За Складирање, Преработка Соба, Пакување Соба
-5 °C ~ + 5 °C : Пред-Ладење, Се Задржи Свежа,
-10 °C ~ -20 °C : Ладилник За Складирање
-25 °C ~ -30 °C : Ниска Температура за Складирање, брзо отиде к-Замрзнување
-35 °C ~ -50 °C : Експлозијата Замрзнувач, Брз-Замрзнувач
ДЕТАЛИ НА ПАНЕЛ ЗАЕДНИЧКИ
Ладна соба вратата панели се соединил со помош на јазикот и ритам и заклучен заедно со camlock на секоја страна од панелот за да се обезбеди воздух тесни зглобовите.Нишалка врата : Прирачник, Автоматски достапни итн. Под поддршка на структурните гигант Hongfeng Индустриска Група, ПОЗНАТИОТ доби многу
странски проекти од проектот за инженеринг, изработка, логистичка и инсталација водство итн.Вратата панел направен со посебни притискање технологија СТП материјал. и да стане повеќе
професионалец во странски проект работа, посебно во САД-ЕУ стандард инженерство и проектен менаџмент аспекти.
СТП Сендвич Ладна Соба Панел за Ладно Складирање Ладење Rreezing Соба И Труп Ладна Соба Храна Свежа Одржување на Соба
ПРОИЗВОД Полиуретан Панели
Нашите полиуретан панели (заклучени или отклучени тип) се инјектира со полиуретан 40±2 кг/м3 помеѓу полиестер, обложен две поцинкуван челик листови кои имаат 0. Ѕид панели се произведени во таков начин со цел да се избегне термички мост.Нишалка врата и Лизгање вратата на располагање.

Детални карактеристики

Тип:
Вратата & Прозорец Рамки

Слични производи

завршувањето на : сликарствово airsto вратата ние може да ви понудиairsto врати 1 Пакување со leatheriod прво да се

Можам да ветувам , ќе го купите од нашата компанија ќе биде поевтин од вас од страна на вашиот локален ил

НИ Бесплатен превозот Исклучува : Алјаска / Хаваи, APO / FPO, НИ ПротекторатиВелика БРИТАНИЈА Бесплатен прев

Алуминиумски Профил : 2020Должина : 1 метарPls ве молиме контактирајте со нас за превозот цена ако сте заинт

СЕКОЈ ОБИД ЗА 1 PCТип : A6Материјал : Гума ДрвоГолемина : 12x12cmСтил : Европски стил1.Повеќе Видови на дрво applique

железо вратата употреба 2 слој пред стакло 8мм калено стакло, 12mm мерач челик, назад 8мм калено стакло желе

Бесплатен Превозот месинг 38 степен thermostati туш сет,хром заврши,туш систем,тоалет и бања приборЈас f сакат

Нерѓосувачки челик открива фасцинантен комбинации на форми и светлина Импресивна површински структур

Спецификација : 1.Висока затегнувачка, висока еластичност обичен јаглероден челик за зајакнување на бет

Вратата лист : големина : 2058mm*900mm / Вклучувајќи ја и големината на рамката : 2100mm*900mmmm 3 Цврсто дрво материја

С ,модел hwid7 Шангај Henchuang Индустрија Co или 5mm или шупливи калено стакло За подобро да се справи, ве молиме

Силни и издржливи пакување на производи airst0 врати 1 Различни дизајни се достапни 5.отварање на вратата н

со регистриран капитал од 100 милиони Јуани и вкупната актива на 970милиони Јуани.* Камзаклучување дизајн f

Напомена : Ние ќе ја испорача стоката од страна на морето Така pls потврди пристаништето со нас пред поста

200 лица вработени од кои 206 се инженерство техничари на сите нивоа и сите видови и повеќе од 60 се во држав

Нашиот веб сајт е www(dot)едноstophome(точка) ком Eee Домување Co.5 часОдделение Б : 1.Нерѓосувачки челик код : 201 / 304 /

Напомена : Ние ќе ја испорача стоката од страна на морето Така pls потврди пристаништето со нас пред пост

Стилски и појавување фитинзи, како лост / knob поставува, шарки и врвот вратата closers,обезбеди дополнителни

SS304 OD 10мм Нерѓосувачки Челик Круг Бар Светла и Мазна Површина DIY Хардвер Тркалезни Прачки ПолОдделение :

средината бојата може да користите 23 години најдобар бојата може да користите 1015years не исчезнат не падн

Слика ПрезентацијаДиректно Висока Цврстина Челик АрматуратаСвиткување Висока Цврстина Челик Арматур

Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehb

Исто така, ние може да се испраќаат на објектот преку EMS, ако сакате да се добие објект во кратко време, pls

за пратката.4 FT(77 инчи) еден вратата за полнење : Ролери : 2 парчињаЗатка : 2 парчињаЛизгачки песна : 1pcs*77 инч

Pls Истакна : Бидејќи Овој Производ Е Многу Тешка,Па Така Ние Ги Испратите На Стоки По Морски Пат,Pls Потврд

com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации.0 mmСтакло ОпцииЕден калено сигурносно стакло,

НИ Бесплатен превозот Исклучува : Алјаска / Хаваи, APO / FPO, НИ ПротекторатиВелика БРИТАНИЈА Бесплатен прев

вратата лист 60mm x 120mm или 50мм x 100mm ,две опции С ,модел hwid7 Шангај Henchuang Индустрија Co.Ковано железо врати сли

Звукбесплатен, правецдоказ, топлина зачувување завршувањето на : сликарствово airsto вратата ние може да в

Алуминиум Виткање врата, Алуминиум Biвиткање Надворешните Врати, Алуминиум Виткање Врата Системи, Надво

Please wait...